Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Priatel a jeho byvala si pisu dost casto o sexe...

Príspevok v téme: Priatel a jeho byvala si pisu dost casto o sexe...
simona24

Ahojte,

s priatelom som uz niekolko rokov, a mam s nim takyto problem: Jeho byvala, s ktorou si boli navzajom prvi, maju spolu dobry vztah. Co je ok, to mi naozaj nevadi. Co mi vsak vadi je, ze ked sa rozpravaju mam pocit, ze ona stale hra na jeho muzske "city" (kedze muzi zmyslaju aj tym dole...). No a ich spominanie na stare casy sa stale toci o sexe, o prvom raze a podobne. Ja ju poznam zbezne, nejak ju nemusim, prave pre toto, takze sa nevidame a oni malo. No ked uz sa vidia tak je to taketo, resp ked si pisu na nete.
No a raz mu dokonca navrhla, ci by sme nedali trojku. Priatel sa ma spytal a ja som to zamietla, najma z toho dovodu, ze ja s nou nechcem nic mat a ani ju vidiet nahu a toboz nie ich spolu. Mna ona nepritahuje vobec na taketo veci.....
Ona ma za sebou od ich rozchodu mnoho chlapov, neuspesnych "vztahov" a rozchodov, ci jednonocovych stretnuti. A mam pocit, ze by hned vystartovala po priatelovi, kebyze ja s nim nie som. Na mna je usmievava a tvari sa nevinne, no ja neznasam klamstvo a falosnych ludi. Dnes som priatelovi po dlhej dobe toto opat povedala, lebo si pisali... A on mi vycita, ze ja som ta "hlupa", co si vyraba v hlave problemy. Ze on ju nechce naspat a ak aj ona jeho hej, tak to je jej problem a mam byt rada, ze mam muza o ktoreho je zaujem ( to som, ale nie od byvalych). Jednoducho muzi obcas nevidia tu zensku politiku za tym, ze obcas jedna zena chce ublizit druhej takymto sposobom a este jej muz to nevidi a kyda na svoju sucasnu... No a moja otazka je, co si o tom myslite vy? Naozaj reagujem prehnane? Upozornujem, ze tie sexualne reci tam su, to si nevymyslam, napr naposledy sa bavili o sexe v sprche, co kedysi zazili a ona mu hovorila, ze taky odvtedy s nikym uz nemala. No pride vam to ok? Ze mam byt pokojna a nemysliet si ze je krava? A ked sa spytam o co im obom ide, tak mi priatel povie ze o nic, ze preco musi akoze kazdemu ist o nieco. Ako naozaj uz netusim co sa deje...

Magy

simonka - precital som to cele aj s diskusiou a vychadza mi par veci.
za prve ma trochu zaraza, ako je mozne, ze tak podrobne vies, o com si pisu oni dvaja. lezies mu do sukromia? z napisaneho mi to jednoznacne vyplyva!
to zaroven objasnuje, ak opises ze je uprimny, lebo to vies realne posudit, ak sa ho pytas na niektore veci vdaka porovnaniu toho co ti hovori a co si s nou pise.
to ze jeho byvala je stihacka, je jasne. ale to si zjavne aj ty.
za dalsie - ano, prvy vztah a sex je naozaj vec sentimentalna a tato spomienka ostane v pameti vyryta hlboko, nech by bol ten sex. zazitok akokolvek bezvyznamny po inej stranke.
je to velmi sukromna a intimna vec kazdeho z nas a neustalym poukazovanim na to si dany clovek riesi komplex, ktory zrejme vyplyva z toho, ze trpi.
byvala priatelka sa naozaj nevie zmierit s tym, ze jej byvaly priatel ma teraz partnerku, ktoru miluje (a je k nej uprimny). ona naproti tomu je promiskuitna, vetroplach... nema alebo nedokaze mat trvalejsi vztah. a tak zavidi.
kedze tvojho priatela poznala roky, tak ano, utoci tam, kde citi jeho slabiny a dufa, ze skor ci neskor ho zlomi.
lenze to predpoklada jednu vec - aby mal na to dovod.
a ten mu mozes dat len a jedine ty. tym, ze mu nieco budes zakazovat (ked nieco spravit chce, tak to spravi tak ci tak, s tvojim alebo bez tvojho pozehnania) alebo ze mu budes liezt do sukromia.
a tiez, ze mu nebudes stacit alebo vyhovovat, pricom mam na mysli tu intimnu cast vasho vztahu. jeho priatelka stale vytahuje ich intimne chvile a snazi sa poukazat ako im bolo dobre - robi to v snahe, ze sa tvoj priatel aspon raz alebo mierne prekecne, ze s tebou to take "vzruso" nie je. a to bude voda na jej mlyn.
nejdem sudit vas vztah a uz vobec nie kvalitu prip. kvantitu sexualnej stranky vasho vztahu.
lenze byvala tvojho priatela predstavuje urcitu konkurenciu a aktivne sa snazi utocit.
to jedine, co mozes spravit - a nespravit pritom zo seba ziarlivu kravu (ako pises), je nedat priatelovi zamienku, aby sa stazoval, citil prenasledovany, kontrolovany, pod dohladom. jednoducho cokolvek, na com by ona mohla postavit argumenty svojej snahy dostat ho do postele a obnovit s nim vztah. ci by pretrval alebo nie, je irelevantne, podstatou je, ze tym by skoncil vas vztah.
vaz si to, ze tvoj priatel je k tebe uprimny a naozaj nie je nutne strazit ho a sledovat, co pise, co robi atd.
dokonca by bolo vhodne riesit vas zivot, vztah a spolocne traveny cas tak, aby mal co najmensiu tuzbu k styku s nou. ci uz pisomnu, alebo osobnu. cim spokojnejsi bude vo vasom vztahu, tym menej bude tuzit riesit cokolvek s inou zenou, teda aj s tou byvalou.

Maoam

Winki, tebe usiel zakladny rozdiel: tato exka po Simoninom priatelovi tvrdo a vychcane ide, cize je to iny pripad..

xxy

ved ty si zacala s hlupanou a okrem toho ti tu nik nepovedal, ze nou aj si. stacilo, aby ti niekto napisal svoj nazor a ty zrazu uz ziarlivost necitis? no tak dobre, problem vyrieseny potom.

winki

to nebolo mysline ako urázka, mna len osobne strasne rozculujú ludia čo sa sprtajú do cudzej posty a emailov a potom z toho robia celozivotný problém...neber to velmi osobne.

Ja som si s ex písala aj si písem, sem tam sa aj stretneme, samozrejme ze som ho ale s mojim terajsim zoznamila a ked ma ex niekde volal tak tamisiel so mnou.
Ale to si píseme mu nehovorím a on sa ma to ani nepyta. Nemá preco. Je to moj kamos a on to tak bere. Ano piseme si niekedy o tom ako to bolo a co bolo ale to je uplne normalne. Bol moj prvy a ja jeho tiez, boli sme spolu 4 roky a nerozisli sa v zlom. a na tom ze si spolu zasrandujeme na temu sexu a dokonca parkart ma narazky na trosku s mojou kamoskou...ale to su len narazky ale to viem len ja a on...keby sa do toho za miesal prial tak by to bolo ine kafe....

simona24

Prepac, ale mozes byt miernejsia a nehovorit mi, ze aj som hlupana, ked sa slusne pytam. Este som za nou nesla, lebo nad tym uvazujem vela. A ano, tu postu som nemala citat. A presne nieco taketo som chcela pocut, o niekom, kto ma skusenost podobnu. Ze aj ty si si pisala s ex a ako to beries. Teraz to uz vidim, mozno to naozaj nic neznamena. Ale nemozem sa na to spytat, ked mi to nie je jasne tu na fore? ja uz teraz ani necitim ziarlivost. teraz necitim nic...mozno trosku smutku. zo seba trosku, ale aj z toho, ze som si rozhnevala priatela :( je mi to dost luto....

xxy

no tak bud ticho a rozmyslaj nad tym. to bude isto lepsie. ako moze ona z teba spravit hlupanu, tak aj ty z nej mozes spravit hlupanu ty.

winki

a aj budes, lebo prepac aj si. Robís z komára somára. Citala si cudze spravy co v kontexte vobec nemuselo znamenat to co si myslís. Ja som si tiez s ex pisala o nasom prvom sexe a par krat sme si aj zaspominali na isté sexualne zázitky. Keby to cítal moj priatel tiez by to nepochopil a práve pre toto je vo vztahu dolezitá istá dávka súkromia a dovery.

winki

A co si tým pomoze? Bude za blbu ziarlivku co cíta frajerovu postu a tá holka sa jej akurat vysmeje do ksichtu, že co to majú za dokonalý a super vztah ked si jej priatel píše s ex???

simona24

no ja sa len bojim toho, ze ma ona vysmeje, ze si namyslam, ze to tak nie je ako hovorim a ze budem za hlupanu...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Priatel a jeho byvala si pisu dost casto o sexe... - Fórum - ZDRAVIE.sk