Bolesť pod ľavou lopatkou

Príspevok v téme: Bolesť pod ľavou lopatkou
sakmandig

Zdravím!Chcel by som sa spýtať na svoj problém.Mám miernú skoliózu už cca 6 rokov.Pochodil som po dokotoroch, rehabilitáciách, maséroch, parafínoch...
Predpísali mi rôzne cviky na chrbát, nosím pätník v ortopedickej vložke a pravidelne cvičím každý deň.Môj problém je ten že jedného dňa, z ničoho nič ma začalo bolieť pod ľavou lopatkou.Cvičil som cvičil som, prešlo.....
Taký istý bol prípad s pravou lopatkou.No potom som robil brušáky na rýchlosť a tam som sa udrel pod ľavou lopatkou a odvtedy mám už asi aj 3 roky pod ňou bolesť.Dokážem s tým existovať, no ked´ sa ohnem alebo vytočím, bolesť cítim a je nepríjemná.Cvičil som aj dlhý čas s činkami ale iba s malou váhou no nepomohlo.Cvičil som aj cviky na chrbát no nepomáha, ani návšteva u maséra mi nepomohla.Asi pred mesiacom mi lekár povedal že niektorí pacienti so skoliózou v horšom stave takú bolesť nemajú.
V prvých dvoch prípadoch ked´ som mal bolesť a mi to podarilo vyplávať a to som bol plávať iba 3 krát.No pri tejto sa mi to nepodarilo ani na šiesty krát.
Prosím vás o radu ako to napraviť/vycvičiť.
Neexistuje nejaký jednoduchý spôsob napravenia chrbtice na túto bolesť?
Vopred d´akujem za ochotu!