Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ovulácia?

Príspevok v téme: Ovulácia?
Wiki11

Ahojte, chcela by som sa opytat a najma zien ako oni prezivaju ovulaciu a ci ju vobec nejak pocituju. Pretoze mne sa dost casto kruti hlava a je mi aj tri dni zle. Je mi uplne na vracanie a koli tej tociacej sa hlave sa nemozem poriadne ani pohnut. Minule som to povedala mojej mamke ktora je sestricka a ako prve sa ma spytala ci nemam dostat menzes hovorim ze nie ze som mala pred chvilkou asi pred 15 dnami. Ona mi nato hned odpovedala ze je to ovulacia. Predtym som tomu nedavala nejako pozornost lebo to nebolo take strasne no kazdym mesiacom je to stale hrosie a horsie. Niekedy sa to neprejavi vobec inokedy mam pocit zomriem. Moze to byt teda ovulacia? Alebo ake su jej priznaky? Okrem teploty a vytoku ako som sa uz dozvedela v inych clankoch. Dakujem za pomoc som uz zufala. Tabletky moc nepomahaju a ked hej len na chvilku no napriklad minule mi pomohol Kynedril dala som si ho aj teraz no este nepreslo tolko aby mohol ucinkovat tak som zvedava a hlavne zufala. Este raz vopred dakujem za pomoc a rady.

Wikimon

No tak akurat posledne tri dni mi je zase rpesne takto je mi uplne nanic je mi navracanie a popritom sa mi kruti hlava ... tlak 140/90 ale celkom mi pomohlo Magnezium aj ked len na chvilku ... :( .. ale som zufala uz ma to nebavi prezivat toto kazdy mesiac dookola

Wikimon

Fakt netusim ci je to ovulacia alebo nie ale pride to vzdy v strede cyklu ... napriklad aj prave teraz mi zacina byt zle a hlava uz je nanic .... a ked sa kukam na kalendar je to zase ten nepekny stred ... :(

Wiki11

Dakujem ti Nela, nevies prosim ta aj kolko to stoji? .. No mne skor ide o to ci je normalne mat taketo priznaky pri ovulacii. Alebo ci to je z niecoho ineho.

Nela41

Ahoj ak je mamina sestrička asi ti lepšie poradí. Ak chceš vedieť či je to skutočne ovuláciou a nechceš si merať bazálnu teplotu kúp si v lekárni alebo drogérii ovulačné testy a uvidíš

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ovulácia? - Fórum - ZDRAVIE.sk