Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kto mi zostaví jedálniček?

Magy

flegma - zrejme. kto sa v tom ma orientovat, ked je tu desat v podstate rovnakych tem od jedneho cloveka?
teda netvrdim ze som ako tinedzer bol uplne bezproblemovy, to by som klamal, ale tak toto uz je fakt na calunenu izbicku, alebo drinu v kamenolome. to je tak, ked sa rodicia nestaraju a decku vymyje mozog telka, j*bn*te casaky a internet bez akychkolvek obmedzeni.

Iba Katka

magy, je mi to jasné, pred včerom mi napísala v inej diskusií že sa bude stravovať normálne a napísala aj že si dá pokoj od tých diskusií, včera večer napísala svoj jedálniček, ktorý bol zase plný napchávania a dnes už zase hladovka. Škoda, že tu nikto nemá moc kontaktovať rodičov, lebo toto je ozaj na psychológa.

Magy

ibakatka, agnes a dalsi - ona je prepnuta. nevidi, nepocuje a nevnima nic, co jej nevyhovuje. klapky na ociach a rozume, absolutne ignoruje vsetky rozumne a logicky mienene rady, aby si nenicila zdravie, zareagovala jedine na winki, ktora jej tu napisala nejaky jedalnicek. proste robi len to, co chce sama bez ohladu na to, ci to niekam povedie. presne ako napisalamessuan a nikaa - za nejaky cas ju tu mame spat v sekcii PPP. no co, aj taki ludia musia byt... :o((

(btw, kde zmizli moje prispevky??)

Iba Katka

Dobre, skús to inak, povedz mamke, že nech ťa objedná k psychológovi, lebo toto nie je normálne, aby jedno 13 ročné dievča držalo takú brutálnu hladovku, len preto, aby malo 50 kilo. Máš len 13, si vo vývine, pochop to! Potrebuješ príjmať potravu a nie hladovať

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kto mi zostaví jedálniček? - Fórum - ZDRAVIE.sk