Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kto mi zostaví jedálniček?

simava

winki - to asi preto že ked som bola mala tak som bola taka tučna...a asi ked som mala 10 tak som začala cvičit, chodiť na tanečnu a tak...teraz mi všetci hovoria že ako som schudla a to sa mi páči viac ako ked mi hovorili že som tučna...tak preto chcem dalej chudnuť a nie priberať...ale to asi nepochopíš

simava

winki - čo je BUDIŠ prosím? :)ja nemam moc rada zeleninu ale ovocie hej...olovrant som nemala preto lebo som obedovala o 15:30...jedavam každe 3 hod. ale dneska mi to nevyšlo lebo som bola v škole dlhšie...a naposledy jem o 18:00

winki

simava to je velmi málicko. Na ranajky si daj tu aktiviu ale k tomu este niečo napr, tie vlocky alebo chlebík so syrom alebo sunkou samozrejme zelenina.
desiata: budiš.
Obed: budiš aj ked mala porcia
Olovrat: zas aspon to jedno jablko po pripade aktiviu
Vcere: kukuricne platky? Daj si normálnu veceru. Polievku, masko, proprípade rybu so salatom. alebo nejaky zeleninový salát.
Celkovo mi v tvojom jedalnicku chýba viac zeleniny a ovocia.

simava

winki - dneska som mala na
ranajky: activiu bielu
desiata: jablko
obed: španielsky vtačik a jedna kopka ryže
olovrant: nič
večera : kukuričny platok 2x s mrkvou

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kto mi zostaví jedálniček? - Fórum - ZDRAVIE.sk