Hanbim sa za seba

Príspevok v téme: Hanbim sa za seba
rosalginka

Vzdy ..hlavne ked som s priatelom, neskutocne sa za seba hanbim. Hlavne ked ideme do spolocnosti alebo ked mi povie ze nas videla jeho kamoska a ze som .... ja mu vstupim do reci a nechcem pocuvat co ostatní hovoria o mne ... .
Citim sa tka bezmocne, menejcenne .
Moj partner si zasluzi sebavedeomu zenu a nie mna. Preco sa za seba tak hanbim ? Neviem...

pan d.

Najdi si ineho a neplac uz tolko. Ale ten hlupsi ta bude obcas bijavat, ale zvyknes si, casom, rokmi, pridu deti:D

pan d.

Ty chces ineho chlapa a preto places. Tak mu daj kosom, coho sa bojis a najdi si seberovneho. Alebo chces mat z neho mindraky do konca zivota. Najdi si skaredeho a hlupsieho od teba a budes stastna, bude ta pocuvat:D atd. atd.
Mam jedneho kamarata, velmi dobre vychadzame, je kus glupsi odo mne, vsak za to sme kamaraci:D

rosalginka

nechcem mu urobit hanbu a Magy mas dolu napisene aky je stari , asi necitas poraidne...
To nieje take lahke ako hovorite, ja si aj poviem ze kaslem na ludi ale mne aj vadi ze som taka neikedy hluoucka a pojasena a neikedy mam pocit ze to chcem skoncit hlavne koli tomu ze sa vo vnutri tyram tym ze som trapka, socka, hlupa , nic neviem , nikdyd som nicim nevynikala, mozno iba tym ze obcas napisem neajku tu poeziu a dam do sutaze ale inak ... trebars mi velmi vadi ze na svoj vek vyzeram ako decko , velmi jemne detske crty hadaju mi tak na 16r ._( a ani vysku nemam poraidnu a on zasa vyzra, starsie, akokeby sme vyzerali ako komicky par .. boze :(

rosalginka

ze on ma vo vsetkom navrch voci mne ale to bude aj vekom. teda mmali by sme sa prkykrivat takou dekou na aku mame. A hovorim on je ambiciozny clovek , ja ani neviem preco je so mnou ,..ou vraj ze som velmni kreativna a ze mu dodavam menergiu ? niekedy sa pytam ci to je ozaj prava laska. on si ma planuje zobrat .. (nikddy som nelubila nikoho tak ako jeho le neviem ci je spravny) su okamihy kedy ma nepresviedca o tom :(

Magy

nenapisala si vela, ale mam pocit, ze partner je jak starsi, tak aj podstatne skusenejsi, kludnejsi a distingvovanejsi, pricom ty si este mlada "pojasena" baba - pojasea v porovnani s nim. proste mlada a ziva. to ale nie je na skodu. presne ako tu ktosi pisal - lubi ta taku aka si a TO je dolezite. co si myslia druhi, ti moze by ukradnute. alebo aspon by malo, inak sa nevymotas z bludneho kruhu nezmyselnych narokov. zi pre seba a parttnera, nie pre to, ako vyzeras pred druhymi!!!

pan d.

A co sa tak trapis pre skolu? Vsak si na humanitnom smere:D Neboj sa, dokoncis, jedine, ze by ta elektricka presla.

rosalginka

NO ano som melancholik...a k tej krasy . SU aj skaredsie ;)ja neriesim deficit v krasne ale mozno nejaky deficit vo vnutri ,.,, hovorim ze som citlivka