Som nenormalna?

Príspevok v téme: Som nenormalna?
zjjenik

ahojte.tak mam len 17 ale neprijemny problem.neviem kontrolovat svoje spravanie a to stale viac.som bez energie,mam zlu naladu,kamaratky sa odomna nejak distancuju,chalani vravia ze som divna(frajera som preto este ani nemala)a obcas(najma doma na rodinu)velmi vyletim,neviem sa ovladat,potom mi je to luto.nechapu co je somnou,nechapem to ani ja,nemam sa ani skym porozpravat a keby aj,tak by mi to nebolo prijemne.cez den sa musim snazit hrat normalneho cloveka a potom to namna pride.

RNG

Nedavno bol v casopise National Geographic clanok o tom ako sa v tom veku mozog prudko vyvija a jeho struktura meni a tym vysvetloval casto nevysvetlitemne reakcia a spravanie sa teenagerov. Kedze som sam cez to presiel pozoroval som svojho syna cez to prechadzat velmi burlivo, zda sa mi to velmi prijatelne vysvetlenie. Pri zmene struktury mozgu a presuvanim sa roznych zaznamov v nom samozrejme musi nastat obcas nejaky ten zmatok, co ovplyvni logicke zmyslanie, osobnu kontrolu nad situaciami a celkove mozgove procesy.Na stastie je to docasne a okolo 19 az 21 roku z toho drviva vacsina vyrastie.

cariboo

Mne raz ucitelka povedala, ze niecim podobnym vsetci prechadzame v urcitom veku. To bolo to jedine ako-tak rozumne co z jej ust vyslo. Len sa neboj toto hnusne obdobie pominie, respektive cas ukaze ci si normalna. Treba nast svetly bod, nieco naco sa da tesit.