Ako schudnúť z takejto postavy?

Maoam

flegma, neviem, dobra otazka :DD
u nas boli typky, ktore mali akoze kazde dva tyzdne menstruaciu, len aby nic nemuseli robit ;D, dalsia mala rocnu PN-ku kvoli kolenu, ale kazde prazdniny veselo lyzovala, bezkovala kde sa dalo :DDD

xxy

ano flegma, najlepsie boli kotrmelce ponad svedsku bednu, rozbeh, v lufte kotrmelec a drb na 30 rocnu zinenku. to mal clovek v gatiach uz iba ked to videl :D

flegma

inac, baby, celkom by ma zaujimalo, ako to je teraz na telesnych, ci maju tie "uzasne" cviky ako skok cez svedsku debnu, hojdanie sa na kruhoch a kotrmelce vzad :D nas este aj znamkovali z toho

winki

Jasne len marilyn si kazdy pamata kao zmyselnu blondcku. Ale inak mala čosi do seba ten výraz musel vychádzať z nej to len tak nenahrá.
Prirodzenosť je najkrajšia krása a preto nechápem všetky tieto témy o chudnutí. Keď chcem chudnúť tak si najprv zistím veci o tom a potom tu stresujem .

Maoam

Winki, nebola, Marilyn bola v skutocnosti hnedovlaska :-).
A udajne bola v reali/sukromi uplne ina ako v roli, ktoru hrala navonok.
Jeden muz, ktory ju udajne velmi mal rad, viem len ze bol fotograf,meno by som musela najst, no tak ten ju rad fotil, najlepsie na tom bolo, ze vzdy oblecenu a uplne v beznych situaciach, nenalicenu, pri pobrezi a tak. Par z tych foto som videla, fakt krasne zabery, väcsinou slo o vyraz jej tvare (zamyslena, zasnena a pod.)