Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako schudnúť zo škaredej postavy

Príspevok v téme: Ako schudnúť zo škaredej postavy
postavička

mám 15 rokov 169,5cm a 59kg... no a moj problém je nasledovný. širšie boky, vačší zadok,vačšie bruško (už od školky ho viem nafúknt ako tehotná) + ešte k tomu z vnútornej strany stehnien mám tuk. Inak som v pohode, vyše pása hore -spkojnost, od kolien dole -tak tiež. no ale ten zvyšok je jedna velká prírodná katastrofa. Neviem či som svoju nechuntú postavu opísala dostatočne.. jednoducho je to zlé. čo mám robiŤ aby som sa aspon zbavila bokov, brucha a zadku? viete mi niečo odporučiť? cviky? nechcem to riešiť diétami, lebo už som nejednu držala a ide to asi tak, že schudnem a priberiem to na spat..

M 25

Maoam :)) no mne sa to teda na mne nepáči, len sa neviem odhodlať k cvičeniu a to sa ešte aj z brucha ťažko zhadzuje ...

postavička

No napríklad chodím zo školy( 10 min) aj do školy (10min)pešo ,hýbem sa na tej telesnej, mám jeden krát tú zumbu, ale zdá sa mi to málo, však stále priberám. :( dokonca (kým sme sa neprestahovali) bývala som síce 2 min. od školy ale na piatom poschodí BEZ VYTAHU! takže denno denne minimálne 2x hore dole a to sa vraj hovorí, že si tak vyrysuješ nohy alebo zadok či čo.. ja som po nich aj všelijako behala a tak.. bývali sme tam 3 roky a nič..takže to je podla mä taký menší blud. :D no ale ako mám teda cvičit? neviem si to akože predstavit že čo mam robit. skúšala som beh. za domom máme lúku, ale ja zabehnem len tam a spat a už zomieram - a viem že t je bez účinku lebo je to málo -takých 5 minút ani nie

Kinga31

Namiesto tvrdého cvičenia si radšej zvol pravidelný pohyb -- napr. nenamáhavá ale výdatná chôdza a nevyjedanie chladničky večer. A nezabúdaj: to, čo sa Tebe nepáči, sa možno práve chlapom páči...Nechci bojovať proti prírode a genetike...

Maoam

jezis baby, co tu riesite za somariny, vsak mas super vahu, chodis na zumbu, baby, vam treba preplesk zlava-zprava,s pamätajte sa

kazdy ma nejaky typ postavy, ak chces upravit, sportuj, hyb sa, ale najskor pojde zasa o totalne skreslene sebavnimanie sa a robenie problemov tam, kde ziadne nie su

M25: :DD ja mam tiez ten typ postavy, ale ja mam svoju rolku rada :DD, je to zlate

M 25

xxxy, čísla nemusia znamenať nič.. ak je tuk zle rozložený na tele ..
ja mám 175 a 64kg, ale bohužial, všetko mám na bruchu väčšinou..

postavička

lenže ja neznášam cvičenie :D napríklad chodím na zumbu 1x týždenne. v škole máme telocvik kde dušu vypotím :D a to 2x týždenne.. no a chcem velmi aspo¨trošku krajšiu postavu, ale ja nemám volu a trpezlivost. Napríklad mám aj rotanu. bavila ma mesiac a ked som nevidela výsledky, tak som prestala lebo som nemala ani nijakú podporu aby som pokračovala

xxxy

len jedno ti poviem - mám 165 cm a 61 - 63 kg .... nie som topmodelka ale svoju postavu nepovažujem za otrasnú ....si vyššia ako ja a ľahšia ako ja, tak sa spamäťaj ... jedine, čo by si mala so sebou robiť, ak sa ti tvoja postava nepáči, tak je cvičiť ;)

Magy

mila postavicka - aspon jednu klucovu a dolezitu vec si (zrejme) uz pochopila. diety su nanic, skor veci iba zhorsia.
co pomaha, su dve veci.
pochopenie a zmierenie sa s tym, ze svoju genetiku jednoducho nezmenis, je prvy krok k uspechu. v ramci toho, co si do vienka dostala od rodicov, mozes nieco zlepsovat, ale ked si raz hruska s hrubymi kostami, tak z teba nikdy ziadna veresova alebo ellen page nebude. a to nemyslim v zlom, ale ako jednoduchy fyziologicky fakt.
je dolezitejsie, lepsie a lahsie stavat na tom, co mas, nez co nikdy mat nebudes.
vyuzi vyhody svojej osobnosti celkovo. a take ze "ja ziadne vyhody nemam" je blud, to sem ani nepis.
druhym dolezitym bodom je sebadisciplina a vytrvalost.
nech budes robit cokolvek, nikdy to mat uspech nebude, pokial to vydrzis robit chvilu. cim viac budes skusat rozne veci, diety, cvicenia, zivotospravy atd, tym to bude horsie a horsie.
maly priklad. predstav si telo ako tazku velku lod, ktora sa snazi niekam doplavat. kapitan sa vsak v urcitom momente rozhodne, ze kurz nie je dobry, tak ho zmeni. a po nejakom case sa zase rozhodne, ze to opat nie je dobre a zmeni ho zas. a potom znova a znova. co myslis, je take kluckovanie dobrou cestou, ako co najrychlejsie a najlahsie dosiahnut ciel? alebo je lepsie ist rovno za nosom a vytrvat a bojovat?
nech budes robit cokolvek v buducnosti - beh, plavanie, korcule, tanec... rob to s nadsenim A NAPLNO. len tak sa dokazes radovat zo zivota a aktivity a aj uvidis vysledky.
nezameriavaj sa na detaily ako hrubsie stehna, tvar postavy, to ci ono. kazdemu sa paci nieco ine a poial nebudes leniva rozkysnuta kvargla, tak budes spokojna aj sama so sebou, nielen tvoj (buduci) zivotny partner. a ver mi, ze dokonaly clovek neexistuje. prave ti, co tak vyzeraju navonok, su casto vnutri na tom horsie, ako priemerna "siva myska". ;)

kasandra

Cvič posilňovacie cviky zamerané najmä na brucho a stehná. Pravidelne každý deň niekoľko minút. Potom pridaj aj dynamický pohyb ako beh, rýchla chôdza alebo turistika.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.