Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Cvičenie počas menštruácie

Príspevok v téme: Cvičenie počas menštruácie
miccie

zdravím, začala som cvičiť, cvičím už takých pekných pár týždňov, pravidelne.. tak 3 krát do týždňa chodím behať, ale denne cvičím doma (niekedy v posilovni) na brucho, stehná, zadok.. celkom ma to chytilo, no minule som sa dopočula od známych, že počas menštruácie by sa nemalo cvičiť, lebo to spôsobuje nejaké problémy, vraj hlavne cviky na brucho.. potom som si to googlila, ale dočítala som sa skôr naopak, že cviky pomáhajú pri menštruačných bolestiach a pod. Tak ako? Chcela by som sa uistiť, cvičenie nechcem obmedzovať kvôli menzesu, lebo už som taká rozbehnutá a bojím sa, že by som to pre tie prestávky potom zanedbávala, ako sa poznám :) Ale zasa na druhej strane nechcem riskovať ani nejaké problémy :)

kasandra

Cvičenie počas menzesu ti môže zosilniť krvácanie, aspoň mne ho zosilňovalo a aj mojim kamoškám. Preto počas menzesu radšej necvičím a tých pár dní počkám.

miccie

práveže mne zle počas menzesu vôbec nieje, len som chcela vedieť, či to nejakým spôsobom neškodí.. tak teda ďakujem :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.