Neviem čo chce

Príspevok v téme: Neviem čo chce
Marcel151515

Zdravím Vás. Takto vyzerá môj problém : Vždy ráno idem na autobus do školy a vedľa mňa si sadne vždy jedno dievča. Sadne si vedľa mňa proste vždy, aj keď je predomnou volné. A ja proste neviem prečo. Začínam si dosť namýšlať, nemáte niekdo s niečim podobným skúsenosti ?

2bodka

Ja som najprv rozmyslala, ze kvety :) lenze ak vezmeme do uvahy pubertu, mohlo by to na pubertalne mozgy vyzniet smiesne :) samozrejme keby islo o tridsiatnikov, tak by to bolo o inom :) Beriem tu do uvahy vek :)

Mimulus

2bodka ak by sa mi páčila tak by som jej kúpil niečo a položil to vedľa na sedadlo tesne predtým ako by nastúpila :)

2bodka

xxxxxxxxxxx,

:))) to je fakt, zena moze uvazovat takto :) Tak potom treba prist do autobusu, a vedla seba na sedadlo, na ktorom ONA dievka zvycajne sedava nechat papierik so svojim telefonnym cislom :)

Mimulus

xxxxxxxxxxxx Na zamyslenie no ale ak sú dve sedadlá vedľa seba a on si sadne na to na kraji tak tá dievčina bude musieť beztak prejsť k oknu :)

xxxxxxxxxxxx

len ked si sadne na ine miesto tak ci jej tym neda prave na javo ze nema zaujem :-) a zronena dievcina pojde radsej nabuduce na bicykli

2bodka

Skus zmenit sedadlo, kde pravidelne sedavas :) Ak aj ona potom zmeni miesto a znova si sadne k tebe, tak s nou zacni normalne komunikovat :)

Marcel151515

No veď aj ma to teší. Pred dvomi týždnami som sa sem presťahoval a tak ma napadlo že možno, tam pred tým sedávala, tak preto si tam sadá a nič viac v tom není. Ale za ten čas som si ju dosť obľúbil, je veľmi sympatická a milá, ked zaspávam, tak nad tým rozmýšľam, ale neviem si vysvetliť, že prečo práve ja. Nikdy sa dievčatá o mňa nebili a teraz zrazu toto...Mimochodom včera som zistil, že chodí na tú istú školu ako ja. Je to neuveriteľná zhoda okolností.