Meriam malo?

outthago

164 a 53-55, v škole mi to dosť skáče hore-dole.. :) a zatiaľ som nestretla chalana, ktorému by sa nepáčili takéto menšie baby..práve naopak :)

luculienka

Ja mám 22 rokov, 42 kg a 158 cm. Tých kíl by som prijala viac, ale kvôli štítnej žľaze to žiaľ nie je možné.

lorinnes

Dievčatá netrapte sa ja mam 155cm a kedze mam 19 rokov už asi neporastiem :) nech si obujem akekolvek štekle :D nikdy nejsom vysoka. A na koncertoch sedim na chrbte :D

AnOnYm98

karamelka-165cm je akurá to s ti miali?! to niake namyslené ovce isto..a o kedy na základnej alebo strednej škole??

karamelka513

ja mám 165cm a 53kg... a vzdy sa nasli okolo mna dievcata s prostimi poznamkami na moju adresu... je to jedno ci si mala alebo velka... dolezite je aby si sa ty dobre citila a trapošky si drzala dalej od tela a nepripustala si to.. :)

AnOnYm98

14 rokov 173cm a 59kg ..som spokojná :)) moje spolužiačky sú trochu nižšie ale ako celkovo baby tak v mojej výške ..

AnOnYm98

14 rokov 173cm a 59kg ..som spokojná :)) moje spolužiačky sú trochu nižšie ale ako celkovo baby tak v mojej výške ..

x5

mne sa to velmi nezda.. co tak po uliciach idem, nevidim podobne vysoke dievcata ako ja :D aj celkovo moje rovesnicky su dost nizke..