500 kcal za deň

Vikusssa

Ja som tiež asi pred rokom prijímala 200 až 500 kcal... Hovorila som si že aké je to úžasné a tak.. po mesiaci som mala 8kg dole.. o další mesiac 16kg hore

simava

za 2 mesiace som schudla z 51 kg na 48 :) takže to pomáha...ale teraz už jem viac...asi 700 kcal...niekedy aj viac...tiež som si robila výpočet a vyšlo mi že by som mala prijať 1390 kcal...ale podla mna je tom moc a iba by som priberala

danielaaa

ano ano ospravedlnujem sa, zamenika som si to s KJ, activia tvarohova vanilkova ma presne 154 kcal, a 643 kj, to znamena ak by chcela zjest len 500 kcal, ani nie 3 activie do dna aj tak malo :D

flegma

Iba Katka - tvarohova activia ma tak 500 - 600 kJ, co je asi 120 - 140 kcal
takze si ich mozes bez obav dat aj viac :) danielaaa to kapanek doplietla

Iba Katka

daniela - uh, tolko ma activia? dávnejšie som si robila výpočet koľko kcal by som mala zjesť a vyšlo mi nejakých 1400... to ako keď žjem tie 3 jogurtíky? a to activia sa tvári ako jogurt vhodný na chudnutie.

JessicaI

Ahoj,

tiez si myslim,ze 500kcal je velmi malo a moze to len poskodit a nie pomoct. Ja som sa dala tiez na chudnutie a jem vsetko ale 5x za den a v malom mnozstve. To znamena napr. 1 tmave pecivo s ramou a sunkou k tomu zeleninu. Predtym som jedla 2-3 peciva biele bez zeleniny. Dari sa mi chudnut... ide to pomalicky ale ide. hovorim si cim pomalsie tym lepsie aspon to nepride zase spat.
Ucite nedrz ziadnu dietu... pridava to kila. Ja by som nemala teraz o 30kg naviac keby som nechcela tak casto chudnut s dietami. Teraz uz viem v com som robila chybu a chcem to napravit. Z 30kg navyse mam uz 10kg dole.

Magy

500 kcal za den je EXPRESS RYCHLIK, co ta zavezie na stanicu s nazvom skinnyfans.com.

to sa ti fakt paci taka postava???

shay

si normalna?? vies ty vobec kolko je 500kcal? ved to je anorexia!! miesto toho aby si permanetne vypisovala temy by si si mohla ist zabehat a jest normalne...