Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

500 kcal za deň

Dadula56

No, vidim, ze si sla z jedneho extremu do druheho...ak mas cas vypisovat sem temy, najdes si cas aj na to, aby si si nastudovala nieco o strave. Rob si sama sebe vyzivoveho poradcu, nikto to za teba snad robit nebude. Pre zaciatok stranky Mira Veseleho, pohyb a kaloricke tabulky, ked mas teda taku hrozu z tych kalorii. Ale nieze si to zasa nastavis na 500 kcal denne, to je nepripustne. Myslim, ze niekto ochotny ti tu uz tie kcal aj vypocital, ktore by si mala prijat.Ak nie zadaj si to do googlu. Ale aby si v 13 (ci kolko mas, tak nejak sa mi zda), riesila, kolko kalorii zjes?To je teda dobre narusene a velmi zle tusenie mam ohladom tvojej buducnosti. Za rok-dva budes mozno na psychiatrii v Pezinku...je to smutne a je mi to luto. Mala by si poprosit o pomoc aj rodicov, stale si nechces pripustit, pripadne si ani neuvedomujes, kam sa s tymto pristupom mozes dopracovat.

simava

pred rokom som jedavala toto:
RANAJKY: 2 krajce chleba s maslom a džemom + mlieko
DESIATA: 2 rožky + salama
OBED: čo mamina navarila...niekedy aj 2x :)
OLOVRANT: zas rožok so salamou
VEČERA: 2 párky s horčicou + chleba

simava

ved ja by som sa chcela stravovať normalne a zdravo,lenže neviem ako na to a to je ten problem...keby mi niekto hovoril že čo možem zjesť a čo nie a ako to potom spaliť, by bolo super...je tu niekto taký ochotny? :)

Dadula56

Simava, ak vypluvanie kolacikov (mimochodom toto je extremne alarmujuce, lebo to nema daleko do zvracania po jedle-bulimie), meskajuca menstruacia a neustala nutkava myslienka na to ako priberies bude pretrvavat, tak sa zver do ruk psychiatra. Dobre ti radim. Si vo veku ked je clovek hm...slusne to poviem, ze lahko ovplyvnitelny, preochotny sa opicit podla nejakych iluzornych vzorov. A zjavne si si vybrala velmi nespravne vzory.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

500 kcal za deň - Fórum - ZDRAVIE.sk