Čo odo mňa chce ?

Príspevok v téme: Čo odo mňa chce ?
Zmatená666

Ahojte , mala som priateľa s ktorým sme si síce rozumeli , no mali sme príliš iné názory na život a na to ,čo chceme , tak to nevyšli . Veľa sme sa hádali , no nakoniec sme sa rozišli v dobrom . Dohodli sme sa na tvz. otvorenom vzťahu , že keď proste budeme sa chcieť stretnúť , stretneme sa .
Potom som zistila , že mal inú počas nášho vzťahu ( hlúpy facebook ) , no nakoniec mi bolo povedané ., že nie , ale viedlo to k hádke ,tak som ukončila aj ten otvorený vzťah , že nebudem jeho bočná pri priateĹke ( teda neveim či s ňou bol , je alebo nie je ) .
Opať sme si však k sebe našli cestu a písali si . Pred pár dňami som mala zlý deň , potrebovala som vypnúť , tak som mu napísala , či má čas . Povedal ,že áno , ale nakoniec to padlo , pretože povedal , že chce sex a nielen niečo bočne ( predtým som sex odmietala , mám svoje dovody) . Povedal ,že aj vzťah padol pretože chce sex a ja nie ...
Tak som mu povedala , že končím a neprídem .

Ale stále mi píše , provokuje s tým ,že ma chce , že by bol rád so mnou , ale že chce aj sex . Povedala som mu ,že nechcem niečo také .Proste že žiadny vzťah ale že občas ma pretiahne .. Mal veľa dievčat , ja som jediná ,ktorá ho odmietla .

Stále mi však motá hlavu a ja nechápem prečo . Veď vie ,že sex nebude , vzťah on nechce ... čo si dokazuje ? Može len chcieť dosiahnuť to ,že ma dostane ? ...

Maoam

:D ahoooj kabel :D
veru, radsej nech sa mu vyhne a chlapcek aspon dostane mierne po fraku, kedze doteraz kazdu polozil na lopatky, nezaskodi mu to, ked sa mu to tentoraz nepodari :D