Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som na dne. Nechcem žiť.

Príspevok v téme: Som na dne. Nechcem žiť.
78Kornelia21

Pre všetkých som len obyčajná špina, aj keď som nikomu nič zle neurobila . Som ten tip , vhodný na posmechy,vhodný na urážanie som len obyčajná nula , ktorú nemá nikto rád. Minulý rok som nastúpila na 5 ročné bilingualne gymnázium a samozrejme tak ako na základnej som sa aj tu stala terčom posmechu. Vždy si niečo nájdu, z čoho yb sa mohli smiať. Zo školy odchádzam s plačom a rodicia ma nechcu preložiť na inú skolu a síce aj tam by to bolo urcite rovnako ako všade. Prečo žijem ?? Nemám nikoho blízkeho ,žiadneho kamaráta, nič.. Nikto ani len netuší ako mi všetci ubližujú a ani oni samy si neuvedomuju, že ma to trápi viac ako dosť a ja uz dalej nechcem žiť. Nevidím zmysel života. nič. Takto to ďalej nedokážem. Čo mám robiť ? :(

Mimulus

Psychická šikana - no môžte tu konverzovať ako chcete ale s tým sa nedá veľmi účinne bojovať :( Viem z vlastnej skúsenosti a to ja som sa odlišoval v mnohom. ver alebo nie buď si zvykneš na bary a pôjdeš s nimi aspoň pár krát von alebo sa to bude zhoršovať. Nikto ani psychológ Ti v tomto nepomôže a preradenie na inú školu? Ak sa k Tebe správali zle aj na predchádzajúcej škole tak sa budú kdekoľvek. Doba je zlá a tých pár ľudí, ktorí sa ešte narodia s empatiou a s emóciami sú doslova vyčlenení zo spoločnosti. Máš málo sebavedomia lenže otázkou je ako by si ho mohla mať viac? Reči typu musíš sa vzchopiť a neboj sa bude lepšie ešte nikdy nikomu nepomohli skôr naopak. Skús sa na to pozrieť reálne a skúsiť niečo podniknúť - no najdôležitejšie je pridať sa aspoň na čas k nim napriek tomu, že nemáš o taký druh zábavy záujem. Ak nemáš súrodencov alebo priateľov je to vždy ťažké zažil som to nespočetne veľa krát ale rodičia a ani psychológ Ti v tomto nepomôžu!!! Budú snáď sedieť s Tebou v triede a brániť Ťa pred útokmi Tvojich spolužiakov?Nie! Hovorí sa, že časom to pominie ale je to hlúposť, pretože to môže prejsť až do ťažkých stavov a dokonca môžeš mať vo vyššom veku aj depresie. Prežil som si niečo podobné s tým rozdielom, že mňa ľudia využívali a keďže ma potrebovali tak si psychickú šikanu nemohli dovoliť. Musíš si stanoviť čo je pre Teba dôležité - či sú to zásady podľa ktorých nepôjdeš na diskotéky alebo do baru s tou skupinou alebo kľudnejší a šťastnejší život?

tak

Neboj sa nič, dievča krásne, bude to aj pokračovať, ale Ty si silná. Viem to podľa seba. Ty si môj predobraz, ale môžem Ťa potešiť, prinesie Ti toto všetko nadľudskú radosť a silu, krásu duše, väčšiu, ako majú ostatní, zdvihne Ťa až k slnku, hore hlavu, si veľmi silné krásne a odvážne dievča, drž sa :)

78Kornelia21

neviem prečo . Nie som ako oni , hned ako prisli do kolektívu stali sa z nich tzv. "BFF" , vacsina sa uz poznali. CHodili do barov atd. A ja nemá ich záľúby a nie som ani taká "dokonalá" ako všetci . SOm len terč posmechu. "Čo by bezomna oni robili ? .." A viem , že mi niektorí nesiahajú ani po clenky a to ma najviac uráža , že taký ma urážajú a robia zo seba silnejších a lepších .

[zruseny16]

A druha alternativa-psycholog? Netvrdim ze ho musis navstivit, ale neozaj to nieje dôvod, pre to, aby si uz nechcela zit, ano si zufala, skus to zvladnut. Ked to zvladnes, tak o to budes v zivote silnejsia, zocelí ťa to. Vravim ze zacni od seba, a neverim ze ta nikto nema rad. Vies kolko je takych prehnitych ludi v zivote? Najhorsie je ked im ukazes ze ta to zlomilo. S kase si? Ak nevadi ze sa pytam. To utapanie je zbytocne, su to len hnusne neprajne decka. Ale nesiahaju ti mnohe ani po paty. takze hlavu hore.

78Kornelia21

Mám sestru ale tá sa ku mne správa ako ku psovi , tiež ma nemá rada. A rodicia , tí si myslia, že to zládnem , že urcite to nie je také zle .

[zruseny16]

Zapln svoj volny cas, uc sa ako najviac zvladnes, rob co ta bavi, chodievaj von, a poziadat o pomoc? Neverim ze ta rodicia nechapu?? A pomoc psychologa??
Neviem, je to tazke takto posudit, ale je to hlavne v tvojich rukach. nemas surodencov?

78Kornelia21

presne tak sa tvárim , že mi je to jedno , ibaže vo vnútri ma to zožiera. A tolkokrát som si pvoedala, že sa musím vzchopiť ale nepodarilo sa mi to ... Posmievajú sa mi za všetko , dokonca nie som ani nejaka super žiacka a obcas sa ma pýtali, že ako som sa mohla dostať na takú elitnú skolu ?!.. Nikomu neprajem aby zažíval to , čo zažívam ja .

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Som na dne. Nechcem žiť. - Fórum - ZDRAVIE.sk