Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Operácia análnej fistuly!!! Hojenie rany!!

Príspevok v téme: Operácia análnej fistuly!!! Hojenie rany!!
Adamec2211

Dobrý deň! Som vysokoškolák, študent operovaný presne pred mesiacom na análnu fistulu v súkromnej klinike medikom. 15. októbra to boli presne 4 týždne, čo ma operovali. Rana je už zrastená... chýba asi 5 mm kúsok, aby sa celkom zatvorila. NIČ nebolí, NIČ nie je zapálené, iba keď sa idem večer sprchovať a zahadzujem sterilnú gázu, ktorú tam ešte musím mať priloženú na rane, pozorujem ešte asi 5 mm dlhý fľak po akomsi zeleno-hnedom výtoku... to od kedy mi rozrezali ranu. Je to ešte normálne, že pokiaľ tam mám ešte asi 5mm do úplného zrastenia, že to môže ešte z tej rany dáky "bordel" nadbytočný akýmsi samočistením vytekať??? Inak ma nič nebolí a hojí sa to fakt krásne. Dezinfikujem betadinovým mydlom, kúpem v repíku a t ď... Chcem sa spýtať, či sa mám toho flaku na tej gáze báť, alebo to zmizne, avšak až po úplnom uzavretí rany..??? ĎAKUJEM!

betonarka

manzel, mal ten isty problem, ale mal tu ranu vacsiu, tiez ostavalo na gaze nieco ako hnis, ale rana vyzerala byt cista, robili sme kupele, z repika, dubovej kory a kamiliek... drzim palce a rychle zotavanie

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Operácia análnej fistuly!!! Hojenie rany!! - Fórum - ZDRAVIE.sk