Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Trhanie zuba-je nutne?

Príspevok v téme: Trhanie zuba-je nutne?
kristína

Ahojte, mam takyto problem: Bola som u zubarky, rozvrtala mi lavu dolnu sedmicku, pricom povedala, ze je dost prekvapena tym, aka v nom bola diera. Navonok tak nevyzeral, takze mi ho este predtym nevrtala. Ked mi ho rozvrtala, dala mi tam vlozku a objednala ma asi o necely mesiac. Avsak...ten zub ma boli uz treti den od toho vrtania. Hned po vrtani ma bolel asi par minut, potom to preslo, vecer ma bolel zas, na dalsi den zase a myslim, ze sa to trosku stupnuje. Boli ma ked donho zahryznem a niekedy ma akoby z toho bolia aj okolite zuby a asi mi aj trochu opuchlo dasno. Ked som jej volala, povedala, ze mam prist, urobi mi RTG a mozno mi ho bude musiet vytrhnut. Chcela som sa s vami poradit, ci je nutne ten zub trhat, alebo by bolo mozne s nim urobit nieco ine...myslim cistenie kanalikov, alebo vyberianie nervov, ja som v tom velmi nevyznam....jednoducho by som tam ten zub rada mala nadalej, je to predsalen sedmicka, este sa zide :) ale chcem si byt ista tym, co jej poviem, nie ze ju budem pytat nieco, co ani nie je mozne urobit :)
dakujem za rychlu odpoved :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Trhanie zuba-je nutne? - Fórum - ZDRAVIE.sk