Otrasná postava

Príspevok v téme: Otrasná postava
príšerka

ahojte.. moja výška : 170 cm váha:58-59kg -viem mám nadváhu, to mi nemusíte hovoriť:(( no raz som založila tému že \"otrasná postava\" a chceli ste tam foto.. no po dlhom pátraní som našla jeden obrázok, ktorý perfektne zodpovedá mojej postave -od pása dole- takže tak. ale predstavte si boky o trošku vačšie :(( no čo sa s takou postavou dá robiť? :(( cviky na boky?
nd03.jxs.cz

Iba Katka

ah, ale ja vážne nechápem. Prečo sú všetky dievčatá tak posadnuté svojou postavou. Nepoviem, keby mali vážne nadváhu. Ale toto je úplne normálna postava.

Maoam

jj, prsia idu potom dole tiez :D

ja som isty cas chudla, lebo som pribrala kvoli cortizonu a s tou vahou potom som fucala do schodov aj pri chodzi uz :D, no len na margo tych prs, tak ja som schudla teda a z prs slo hodne dolu tiez, ale mne to nevadi, som aj teraz spokojna (83 cm), len aby si sa na to pripravila potom, inak na tvoju vysku mas super vahu, si stihla, treba asi len vytvarovat, spevnit a mas to

Maoam

no, priserka, postava, ktoru si sem dala je kus krasnej baby :-)
ak chces dat to minimu tuku dole, spevnit postavu v tych partiach, skus sport, stacionarny bicykel je na tie partie fajn, aj beh (v zime napr. bezecky pas), plavanie

ono ked sa spevni tento typ postavy, tak je to jedna z najkrajsich zenskych postav ake mozu byt ;-)

Iba Katka

Nemáš nadváhu, máš širšie boky a nie si kostlivec a to je všetko. Co sa týka bokov, je na mieste otázka, či sa na nich nachádza tuk alebo sú to široké kosti, lebo z kostí neschudneš, ak je tam tuk, tak sú ideálne korčule. Ja mám 173 a 60 kilo a nevravím, že mám nadváhu. Tvoja postava je dobrá. Odporučila by som jedine brušáky na spevnenie bruška :) Viac ti netreba.

Inak treba si uvedomiť, že aj prsia čosi vážia a keď začneš chudnúť, tak pojdu aj tie preč