Otrasná postava

Príspevok v téme: Otrasná postava
príšerka

ahojte.. moja výška : 170 cm váha:58-59kg -viem mám nadváhu, to mi nemusíte hovoriť:(( no raz som založila tému že \"otrasná postava\" a chceli ste tam foto.. no po dlhom pátraní som našla jeden obrázok, ktorý perfektne zodpovedá mojej postave -od pása dole- takže tak. ale predstavte si boky o trošku vačšie :(( no čo sa s takou postavou dá robiť? :(( cviky na boky?
nd03.jxs.cz

Dadula56

Priserka v tvojej hlavicke musi byt peklo...Mozno raz pochopis, kde su zivotne hodnoty. Mozno ti aj dopne, ze si stihla. Mozno pochopis, ze mas normalnu vahu a ak by si chcela ist dolu, musis jest minimalne mnozstva jedla a rozvinut si PPP. Bohuzial, dovtedy budes behat svetom ako zakomplexovana chudera, ktora nema inu starost len ocumovat modelecky a rozmyslat, co by si zjedla, aby si z toho schudla. Vazne nemas ine ciele v zivote?Lebo to je naozaj smutne.

flegma

preto je najlepsie drzat usta a nehovorit nikomu, ze je spokojna...ludia strasne zavidia vnutornu spokojnost a musia potom vrtat

flegma

tak ja len svojim bystrym okom, ze keby nestala na spickach, vyzeraju v pomere k telu kratko... ale to si nevsimajte, ja som detailista :D