Je toto mozne?

Príspevok v téme: Je toto mozne?
alenka29

je mozne, ze laska existuje? viem je to blba otazka, ale ja uz neviem ci vlastne laska existuje, ci je niekde na svete niekto, kto ti je sudeny.....dnesna doba je zla, kazdi bazi len po sexe a lasky nikde....je mozne, ze skoro kazdy chlap,chcel odomna iba sex....ziaden vztah...je mi z toho vseteho uz zle....som zena, ktora tuzi mat pri sebe niekoho, kto ju bude mat velmi rad....sorry za vylev, ale musela som..:)....uz to nemozem dusit v sebe

pan d.

Ach, ake romanticke:) Ja som zazil skutocnu lasku, je to nieco krasne. Manzelstvo zial v mojom pripade nebolo o laske.

Dr Laska

kasandra ->
kebyze si mam vybrat partnerku na cely zivot musi byt
mudra, inteligentna, oddana, spolahliva
a mala by rozumiet homoru, vediet co je ironia a co vazna vec.

kebyze partnerku na jednu noc tak staci aby bola sexy.

kasandra

Ono aj záleží v akej mužskej spoločnosti sa pohybuješ. Ak sú to chlapi, čo majú mozog v gatiach, tak sa nečuduj :D

Dr Laska

Alenka, mi nehovor ze ta nebavi sex ako ta to moze stvat?

Na jednej strane hovoris ze mas sex rada a potom ze vsetci ta chcu kvoli sexu? Sak si uzivaj ten sex je aj pre teba prospesnu a mas ho rada tak kde je problem? Bud rada ze nepatris do kategorie zien co by sex aj chceli ale nemaju ho.
Ked neprsi aspon kvapka.

kasandra ved kludne sa pytaj tu mna ja som muz a odpoviem ti ako to vidime povacsinou.

alenka29

muhuhee1....zamyslala....a ja viem dat do vztahu vela veci, nielen ten sex....asi hladam tych nespravnych...:)
kasandra...no niekedy by som im chcela vediet citat myslienky..:D

alenka29

heh v sak ja nerobim vedu zo sexu, ja ho mam rada...a tiez necakam, ze to bude ako z romaci v TV....len, ze sa mi to stava akosi casto a uz ma to prestava bavit