Strach

Príspevok v téme: Strach
snovy

MAM K VAM PREZBU ANI NEVIEM AKO MAM ZACAT CHCEM SI DAT OPEROVAT PRSIA MAM ICH VELMI MALE A DOST MA TO DEPRESUJE NAJHORSIE JE NATOM MAM 37 ROKOV A MAM STRACH S TOHO ZE NA OPERACNOM STOLE BUDEM PRAVDE PODOBNE CELA VYZLECENA A STOHO JA MAM OBAVY MOZETE MI PORADIT CI SA NEMYLIM V TOM TO JASNE ZE NEBUDEM MAT PODPRSIENKU ALE OTO SPODNE PRADLO SA MI JEDNA DAKUJEM ZA ODPOVED S POZDRAVOM SHIRLEY MORGAN

Magy

nechal? ty si uneseny tusim permanentne. do inej dimenzie a z nej sem hadzes uplne chore a neadekvatne prispevky. az na svetle chvilky, ktorych je fakt ako safranu.
bez urazky, ale ty sa asi nevidis, co sem pises a ako to posobi.

koniec sveta

mne sa strasne paci vyraz "podprsienka", to je mileeeee :-D
Mne operovali spodok brucha a mala som nahe i prsniky (bola som ako ma Boh stvoril), ale predpokladam, ze kvoli pripadnej resuscitacii, keby bolo treba..

pan d.

Co ja viem, tak napriklad v Nemecku operuju doktori uplne nahi a dokonca ich pritom aj kameruju. A vies si predstavit, ked sa napr. niekomu postavi. No co ma podla teba robit. Preto, nohavicky dole. Poznas to: gate dole, ruky hore:D

snovy

ne nemam ich male ale su ovesnute a mi dost vela cestujem po dovolenkach takze musim vyzerat nie ??? nehladam si moveho partnera to nie mam svoju rodinu ale vies nevadi ze mam 37 rokov. ja som iba chcela vediet ci budem most mat na sebe spodne pradlo oto sa mi jedna dakujem za odpoved

kasandra

pan d.- čítať tvoje príspevky to je hotová komédia. Ty vieš ale spríjemniť deň. Aspoň sa človek nasmeje.
snovy- máš 37 a to si až teraz zistila, že ich máš malé. Sa mi zdá, že neskoro. Keď si vydatá tak čo už riešiš, ak si.