Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Asi pricviknutý nerv?

Príspevok v téme: Asi pricviknutý nerv?
missNita

Zdravím =D
od malička som pri stlačení ľavého lakťa pociťovala bolesť, no nie takú silnú aby sa to riešilo.. Kým som si na lakeť netlačila (na tú kostičku čo vytŕča ak sa pozrieme na lakeť pri prirodzene ohnutej ruke), na druhej ruke ma to nikdy nebolelo. Ak bol lavý lakeť v klude nemala som záujem to riešiť pretože naozaj kým som, alebo mne niekto druhý na to nepritlačil, nič ma nebolelo a nevedela som o tom. Teraz už to bolí aj bez stláčania mám pocit že je to pricviknutý nerv ale ruka mi netrpne. Len ma bolí lakeť. Čím som staršia, tým viac (mám 16) Teraz lakeť bolí aj ked je v klude, neni to neznesitelná bolesť ale cítim že tam nieje niečo v poriadku. Neznesitelná je, iba ak mi niekto s lakťom manipuluje, dotýka sa ho (konkrétne tej oblasti kde je tá hrčka-kosť) alebo mi celý lakeť stláča. Čo to može byť?

vlaciky

chojd k doktorovi povedz mu co si nam popisala. a po vysetreniach ked prijdu na to co to je napis to ty nam.
alebo mozes dojst za mnou ja to stlacim a podla toho jak moc zakricis urcim, ci je to vazne alebo nie

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Asi pricviknutý nerv? - Fórum - ZDRAVIE.sk