Velky vekovy rozdiel

cokoladka898

mam 23 a vobec nejde o peniaze. ide len o to, ze on je do mna zamilovany a ja do neho nie. do nicoho ma netlaci, nenuti ani nic podobne. len mi povedal ze ked niekoho budem mat aby som mu to povedala. len ked budem mat normalny partnersky vztah tak neviem ako to zobere. neviem ci sa este bude chciet kamaratit, lebo mi to uz naznacoval. a prist o takeho dobreho cloveka by som nechcela. len keby mu to pomohlo, lebo dost sa kvoli mne trapi. tak neviem.

beskyd

maoam, zrejme tvoja reakcia bola skor k tej druhej teme o vysnivanej zene, sudiac podla obsahu tvojho prispevku:) no.. vies teda tie naroky zeny ako som tam uviedol blizsie specifikovat? potesil by nejaky vypocet, hoci neverim ze tu taku najdem ale aspon pre moje info:) vdaka

xxy

no mila moja, ale toto je uplne nieco celkom ine, nie je to partnersky vztah, ale kamaratsky. vtedy moze mat aj o 100 rokov viac ako ty a nebude to vadit.

cokoladka898

Akurat som si docitala vase nazory, debaty, diskusie...je to kamarat, ktory je do mna velmi zamilovany. Vie ze ja do neho nie som zamilovana, uvedomuje si to. mam ho ale velmi rada a nechcem ho stratit ako kamarata. Byvali sme v jednom meste dost blizko od seba, travili sme spolu dost casu ako kamarati, vymyslali sme...ked sme niekam isli tak si mysleli ze som jeho dcera, lebo to tak skutocne vyzera. lenze problem je v tom, ze ako som odisla z toho mesta, tak sa zacal trapit ze uz spolu proste nebudeme chodit hravat karty, na vylety a neviem co...nechcem aby sa kvolu mne trapil. vedeli by ste mi nieco poradit? mam ho uplne vylucit z mojho zivota co by som urcite nechcela, ale na druhej strane keby mu bolo lepsie, na zaciatku urcite nie ale neskor mozno ano. velmi sa trapi, ma zle myslienky, niekedy az moc zle. niekedy mam o neho skutocne velky strach. prosim poradte nieco. dakujem

Magy

Agnes999 - uz viac sa v pripade Nedveda ani mylit nemozes.
oba dovody, ktore si uviedla, sa uplne minaju realite. Ty musis byt riadne smutny pripad. :(

Maoam

:D

ja neviem, preco ludia vsetko beru hned tak definitivne, zvlast zeny :D

vsak mnohe vztahy su len na urcite obdobie, napr. rok, dva, tri, proste faza v zivote

xxy

ja viem, co tym chces povedat maoamka.. ale sanca ze by som skoncila o 33 r starsich dedom, no neviem, uz len pri tej myslienke si davam teplomer pod pazuchu.

Maoam

xxy, hej viem, len som ta upozornila na to, ze nidky nevies, co sa ti este prihodi za zvysok tohoto zivota, chapes, nic v zlom :-)

ono kolko ludi uz spievalo, ze oni by nikdy...a o par rokov predsa ano (i ked ine situacie) a zrazu vsetko bolo inak :DD