Velky vekovy rozdiel

Maoam

beskyd, ja ti uprimne prajem, aby si tu svoju vysnivanu k sebe nasiel, i ked si si vybral mimoriadne zriedkavy typ a kedze taka zena sa musi vykultivovat a to chce iste podmienky a tie nebyvaju ani standardne, ani jednoduche, neviem, mozno ju najdes aj na tvojej vyprave mimo SVK, nikdy nevies, kazdopadne drzim silno palce a nezabudni na to, ze taka zena bude tiez mat svoje 'naroky' a to nemyslim teraz vobec materialne

vela stastia

beskyd

jasne, ja by som bral aj vyrazne starsiu, ak by vyhovovala mojim preferenciam, ale 33 rokov je privela, tak do 15 rokov starsia by bola uplne ok:P

doubledog

to je teda riadny extrem :)
a urcite tam pojde o nieco ine, ako o normalny, klasicky vztah.
bud su v tom peniaze, nejake komplexy z detstva alebo riesenie karmickych dlhov.

flegma

Maoam, ale skusme to otocit, ze o 33 rokov mladsi chlap ... to mojho prave nesu z porodnice a tvojho este len budu zarabat :D tak ale o takych 20 - 30 rokov bych to vyskusala :DD

nefinka

no..ja som tiez na starsich, partnera mam starsieho o 11 rokov ale 33?? bezohladu na to, ze by som vedela nejake podrobnosti, mi to dojde fakt privela.
ok, ak je to zachovaly chlap, tak dajme tomu na nejaky milenecky vztah, ale na vazny vztah?to teda nie..