Velky vekovy rozdiel

xxy

no akoze neviem, ale mat pri svojom boku niekoho, komu budem davat pod vianocny stromcek francuzku barlu namiesto toho, aby siel so mnou lyzovat..

xxy

jasne maoam, ano, niektori 50 tnici su na tom lepsie ako 30 tnici, ale vacsinou je to naopak. Tiez zalezi akych ludi porovnavame, ini su ludia, co robia cely zivot v kancli, ini su fyzicky pracujuci atd atd. Kedze nemam ziadne ine info, iba jednu vetu, hovorim vseobecne. Inac by sa o tom dalo polemizovat hodiny.

Maoam

a ano, 33r je velky vekovy rozdiel, ale stale nevieme nic viac...
a ono vela ludi neberie vztahy na dozivotne, cize ak to baba berie ako nieco docasne, mozno je to dolezita faza v jej zivote...potrebuje zazit taky vztah, co my vieme?

Iba Katka

No, myslím, že keď jedného dňa si budeš chcieť založiť rodinu, on už na to nebude mať síl aby naháňal drobca po dome.

Maoam

ok, no ja sa na to divam tak, ze ked uz 'hodnotit', tak ten konkretny pripad, aj to sa da ako objektivny pozorovatel len z malej casti, lebo v tom vztahu clovek netrci sam

no a co sa veku tyka, tak ja viem, ze väcsina, ktora sa tu vyjadruje, su ludia mladi, zdravi, mozno so 'standardnym' zivotom, ktori nezazili nic alebo malo situacii, vymykajucich sa 'normam'

takisto osobne nesuhlasim s tym, ze 50tnik je automaticky menej fit ako napr. 30tnik, ja poznam kopu starsich ludi, ktori su daleko viac fit a zdravi, ako niektori mladi ludia a naopak mlady clovek (aj mlady muz) moze byt invalid, takze ono je to velmi relativne

jasne, ze 50tnik uz nebude vyzerat ako 30tnik, to je jasne, ale kondicne a zdravotne moze byt na tom stale velmi dobre

mozno v tomto pripade je to fakt najmä o prachoch/zabezpeceni, ale vobec to tak nemusi byt, len ked sa povie 'velky vekovy rozdiel', prve co ludi napadne je ' su v tom prachy' :DD