Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Poznate dobry deodorant?

Príspevok v téme: Poznate dobry deodorant?
Slecna A.

Ahojte. Viete poradit daky dobry deodorant? Ja som toho uz vystriedala viac, ale pri kazdom produkte mam po case pocit, ze to zacne smrdiet ako "spotenina"....chapete, ako keby ta vona vonala len trosku a prevysovala taka ta "spotenina". Neviem ci nie je daka chyba vo mne, ale hygienu dodrziavam, nejem ziadne koreniste jedla, malo sladkeho, nejem vobec maso...Kazdy deodorant mi po case zacne smrdiet. Ak ste objavili daky dobry deodorant, tak aky??

sona30

u mna jednoznacne BIODERMA roll-on, ten ruzovy, vyborna vec, pekne nevtieravo vonia , nezanechava skvrny , mozem sa na neho naozaj spolahnut.

Sharon85

Presne tak, netreba pokusat, najmä ak ti tam nieco nasli. Verim, ze ked skusis ten gel, tak ti to bude vyhovovat :) ono ked si to das, tak je to chvilu mokre, musi to zaschnut, ale vlastne vdaka tomu to tak dlho vydrzi :) pekny vecer

xxy

slecna a, lady speed stick gel nie je taky dobry ako dove - iba jeden z dove je hnusny v takom cudnom obale. ale zeleny, modry, zlty, aj sytoruzovy, vsetky su ok, tie poskusaj

Slecna A.

Sharon, vyskusam urcite aj tvoju radu :) A ten driclor, neviem neviem...ja som uz od 18 rokov na kazdorocnom pozorovani, pretoze mi objavili v prsnikoch rozne "veci", zatial su v pohode, ale nebudem ich "podporovat" dakymi kremami proti poteniu :)

Sharon85

Ja pouzivam Lady speed stick GEL, len gel nie tu bielu tycinku ani sprej. S tym som najviac spokojna, lebo ked som pouzivala obycajnu gulicku alebo sprej (je jedno akej znacky), tak chvilu to vonalo a potom mi tiez zacal prerazat pach potu. To iste po tych bielych tycinkach. Jedine tento gel mi vydrzi najdlhsie, nevravim ze po nejakom case tiez vonia ako ked si ho cerstvo das, ved to v podstate ani nie je mozne, ale voni najdlhsie. A Driclor radsej neskusaj, aj ked su s nim ludia nadmieru spokojni (podla toho, co som si tu o nom citala), tak si myslim, ze za to riziko zvniku roznych cyst a pod. to nestoji. Ten Lady Speed stick gel aj ked je sice antiperspirant a nie len deodorant, tak tomu potu nejako extra nezabranuje, aspon nemam ten pocit, ale vonat vonia. Skus ho a uvidis :)

nika1987

tieto dva antiperspiranty mi doteraz vonali najlepsie... a ked sa ti zda vona sprejov urcenych na podpazusie slaba tak si tam davaj vonavku... inak neviem

Slecna A.

nika, antiperspiranty len uzatvaraju pory, cize sa menej potis. Ale to ja nepotrebujem, moje potenie v norme. Ja potrebujem najst deodorant, ktory ma taku vonu, ze o par hodin nebudem citit ziadnu "spotenicu" :D Ja ani neviem, ci chapete o com pisem... :) Prosto nie som spotena, ani to nesmrdi ako pot...ale nevonia to sviezo

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Poznate dobry deodorant? - Fórum - ZDRAVIE.sk