Poznate dobry deodorant?

Príspevok v téme: Poznate dobry deodorant?
Slecna A.

Ahojte. Viete poradit daky dobry deodorant? Ja som toho uz vystriedala viac, ale pri kazdom produkte mam po case pocit, ze to zacne smrdiet ako "spotenina"....chapete, ako keby ta vona vonala len trosku a prevysovala taka ta "spotenina". Neviem ci nie je daka chyba vo mne, ale hygienu dodrziavam, nejem ziadne koreniste jedla, malo sladkeho, nejem vobec maso...Kazdy deodorant mi po case zacne smrdiet. Ak ste objavili daky dobry deodorant, tak aky??

nika.sop

Takze baby zaklad je kupovat si antiperspirant nie deodorant, z antiperspirantov je dobry dove ten classic s tmavomodrym vrchnakom alebo bledozelena rexona. Co sa tyka dricloru pomaha docasne, vtedy je to super ale asi po pol roku prestane ucinkovat a to je hotova katastrofa a navyse sa z neho robia cisty na prsnikoch... takze si to dobre rozmyslite

peta111

inak aj ja seba dost casto citim a stale sa natieram + speje stale kydam este na to a citim sa a tiez sa nejak nepotim, ale proste citim sa...kolegyna to iste.. ale navzajom si nesmrdime, to asi kazdy len seba tak vnima..neviem :DDD a co sa tyka voni tych deodorantov, tak ich obmienaj, chvilku ten, potom dalsi, potom sa vrat k tomu predoslemu..aby si si na vonu nezvykla...

Slecna A.

Magnolinka, dakujem za radu :) Ja som uz nad nim uvazovala....len neviem, ci to nie je dako skodlive....Moj problem nie je v tom, zeby som sa potila nadmieru, skor v tom, ze vone deodorantov mi po case strasne zacnu smrdiet...alebo si to len namyslam ja? Ale v kazdom pripade asi skusim, co mi radis :)

Magnolinka13

Ak to je také citeľné kúp si v lekárni driklor a potiť sa nebudeš vôbec :-) potom stačí si už len kúpiť nejaký deodorant s príjemnou voňou :-)