Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zblbnuta z chlapca

TinaM

No moment, podla mna sa pojem "zly chlapec" neda vo vseobecnosti aplikovat na agresivnych mladikov. Mozno je len v niecom netypicky. Ale je to vlastne jedno.
Ano, stalo sa mi to, uplne som stratila hlavu, poblaznila som sa. Neskor som sama posliapala aj vlastnu dostojnost a hrdost som nechala niekde vymknutu. Je to uz par rokov, no stale to lutujem a nechapem, ako som sa mohla poblaznit az tak, ze som robila vsetky veci opacne.
Takze moja rada znie- poblaznenie je super, pokial ste poblazneni spolu. Ak len ty, kasli na to, vyhovor si to, lebo ak mas byt prenho len docasna hracka, tak ta to znici.

zdencici

no to poznam...natrapila som sa nezmyselne az az :) koli blbcovi :) ....ale aj tak som si cely cas uvedomovala ze s toho vyrastiem

vinea

Nie nestalo..
Aj keby sa mi páčili neviem ako, tak u mňa vždy (klop klop aaby som to nezariekla) vyhráva vždy rozum, proste pozerám sa na dotyčného triezvo racionálne a vždy si dotyčného predstavujem tak o 10-15-20 atd rokov neskôr...proste dávam vo svojom živote šancu len niekomu, koho si viem po svojom boku predstaviť aj takto neskôr, že ho vnímam tak proste, aby obsahoval všetko - cez priateľa muža milenca partnera kamaráta spoločníka milenca ochrancu parťáka manžela raz otca našich detí atd atd...
Inak zvláštne, že ja sa práve takýmto typom celkom páčim, no už len kvôli tomu, čo som vypísala, tak to nemá proste šancu

arman....ja za zlého chlapca nepovažujem ani tak nejakého alkoholika bitkára "kurevníka" patologického hráča, alebo čo ženu deti tlčie atd atd (to je u nás skôr "odpad" aaa nie zlý chlapec)...u nás sa za takýchto zlých chlapcov považujú skôr takí tí na hrane zákona...aasi som z takého regiónu :D nám hovoria "divoký západ" aa pritom sa tu tak ok pokojne kľudne až ospalo žije)))
Takže aj to je otázne....kto - čo - koho...vlastne za toho zlého chlapca akože vníma, považuje. Lebo už len z toho môjho opisu vidieť, že u nás sú to takí tí na hrane zákona a Ty ich vnímaš napríklad inak ;-)

arman

Hej, ja si vsimam ten novodoby trend "zleho chlapca", a potom za par mesiacov alebo rokov, slzy, zlomene srdce, a niekedy aj modriny... podla mnja to nieje prirodzene, je to nejaky druh choroby.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zblbnuta z chlapca - Fórum - ZDRAVIE.sk