Nemáš kamarátov, nemáš s kým von? - mám nápad !

Príspevok v téme: Nemáš kamarátov, nemáš s kým von? - mám nápad !
jahodka123

Čaute. Vela z vás sa tu sťažuje, že nemá priatelov, nemá ísť s kým von, komu sa vyrozprávať a pod. Je mi lúto ludí, ktorí sa nemajú na koho obrátiť alebo s kým tráviť volný čas. Tak ma napadlo, že by sem mohol napísať každý, kto je sám a aby pridal aj mesto, odkial je + nejaké stručné info o sebe (záluby a pod). Možno sa tu podarí naviazať nové kamarátstva a ak sa pošťastí, aj vzťahy :) Nechcem tu robiť nejakú zoznamku, len ma mrzí, keď je niekto sám, pretože nikto si nezaslúži byť sám...

2bodka

david332268

:))))))))))
normalne mi sliny vybehli a teda ze nie od rozkose, ale od radosti :D

dik za zlepsenie nalady :D

2bodka

david332268

:D rozhodne nie, kategoria 15-20 je davno za mnou, ale velmi ma zaujalo to ocuchavanie, tak som sa chcela nieco na stare kolena priucit :D

david332268

nuž...ušiel som na slobodu skôr, než si stihla kúpiť sedlo :) takéto intímnosti by si chcela, len či spĺňaš moje nižšie uvedené predpoklady? :)

2bodka

david332268
bozemoj, aj eau de cologne?
idealny muz, ako je potom mozne, ze si ta doposial ziadna neosedlala? :D

a teda ako asi vyzera choreografia na tie tance dvorenia? :)priloz video ak mas :)

david332268

čistotný som a používam eau de toilette, eau de parfum aj eau de cologne :) z hudby mám rád veľa štýlov, ale v poslednej dobe sa mi najviac páči enigma, portishead, nightwish a iné, ale nespovedaj ma tu takto verejne, lebo ja sa hanbím :)

2bodka

david332268

tak uz len mozme dufat,ze si cistotny a pouzivas aj vhodny antiperspirant, ked uz sa chces ocuchavat :D

tie nace dvorenia zneju dobre, aku pri tom pouzivas hudbu? :D

david332268

och vy lichotníčky :D každý vzťah musí nejako začať a kedže žijeme v civilizovanej spoločnosti najlepšie je začať rozhovorom. hoci možno ani vzájomné očuchávanie sa a tance dvorenia by neboli od veci :D