Nemáš kamarátov, nemáš s kým von? - mám nápad !

Príspevok v téme: Nemáš kamarátov, nemáš s kým von? - mám nápad !
jahodka123

Čaute. Vela z vás sa tu sťažuje, že nemá priatelov, nemá ísť s kým von, komu sa vyrozprávať a pod. Je mi lúto ludí, ktorí sa nemajú na koho obrátiť alebo s kým tráviť volný čas. Tak ma napadlo, že by sem mohol napísať každý, kto je sám a aby pridal aj mesto, odkial je + nejaké stručné info o sebe (záluby a pod). Možno sa tu podarí naviazať nové kamarátstva a ak sa pošťastí, aj vzťahy :) Nechcem tu robiť nejakú zoznamku, len ma mrzí, keď je niekto sám, pretože nikto si nezaslúži byť sám...

david332268

myslím, že nápad to bol dobrý. ak sa medzi vami nájde štíhla a pekná baba z BA vo veku 15-20r tak mi môže napísať na david332268@gmail.com rád pokecám o čomkoľvek :)

vinea

katus.....myslím si, že tento nápad bol myslený mienený trošku inak. Chápem to, veď koľko ľudí by aj malo chuť niekam ísť von a je jedno, či na nejakú kultúrnu športovú atd akciu, ale proste nemajú s kým. Ja som už vo fáze, že mi nerobí problém chodiť kamkoľvek sama ak sa mi ozaj chce na tú ktorú akciu atd ísť. Dnes som si to všimla napríklad len pri takom obyčajnom obede. Bola som v meste niečo vybavovať, následne som sa trošku potúlkala mestom a potom som sa šla najesť. Urobila som si pohodlie, vytiahla kúpený časopis a čítala, kým som bola jedlom pitím obslúžená a podobne....vychutnala som si pohodku, vybavila nejaký ten telefonát, vypila kávu, vyhutnala jedlo nápoj, prečítala zopár článkov a odišla. Ale takto sama som tam bola jediná. Vždy tam boli ľudia buď v páre, alebo v skupinkách a toto sledujem kdekoľvek (plaváreň kino koncert atd atd).
Alebo napríklad dovolenky.. Tiež ma koľkokrát kontaktujú známe, či nejaká kolegyňa čo sú single, či nechcem ísť tam a tam na dovolenku či výlet, lebo nemajú s kým a samým sa im nechce..
A zas nehovorme, že aj z tohoto zámeru nemôže vzniknúť niečo skutočné hlbšie seriózne atd atd..
A k tomu príkladu, čo si dala, tak predsa s týmto človek by mal počítať vždy a neraz, ak je najhoršie, tak práve životný partner či rodina by mala byť tým záchytným záchranným bodom...no ak to tak není, tak potom nastupujú ľudia z radov priateľov atd. No všetko závisí od toho konkrétneho človeka - aký je. Závisí od kvality a nie kvantity. Lebo ak si niekto povrchne vyberá ľudí, ktorých si pustí do svojej blízkosti atd, tak nemôže očakávať potom od nich ani "zázraky". A zas ľudia sú voči iným neraz prísnejší, než samí voči sebe. Ja napríklad k iným som oveľa viac zhovievavejšia, než k sebe. No ak čakáš niečo VIAC, tak potom aj Ty musíš najskôr takou sama byť..
Ale inak je tento príspevok celkom ok nápad, no neviem, či sa ujme...ale zas oceňujem snahu a držím palce, aby to komukoľvek vyšlo :)