Nemáš kamarátov, nemáš s kým von? - mám nápad !

Príspevok v téme: Nemáš kamarátov, nemáš s kým von? - mám nápad !
jahodka123

Čaute. Vela z vás sa tu sťažuje, že nemá priatelov, nemá ísť s kým von, komu sa vyrozprávať a pod. Je mi lúto ludí, ktorí sa nemajú na koho obrátiť alebo s kým tráviť volný čas. Tak ma napadlo, že by sem mohol napísať každý, kto je sám a aby pridal aj mesto, odkial je + nejaké stručné info o sebe (záluby a pod). Možno sa tu podarí naviazať nové kamarátstva a ak sa pošťastí, aj vzťahy :) Nechcem tu robiť nejakú zoznamku, len ma mrzí, keď je niekto sám, pretože nikto si nezaslúži byť sám...

katus

VY KTORIM NIECO ALEBO NIEKTO CHYBA VEDLA SEBA.NEBOJTE SA ODHALIT SVOJU TVAR...V TOMTO PRIPADE IDENTITU... A DAJTE O SEBE VEDIET

Mimulus

2bodka ináč super nápad s tým aby sa zriadila ,,zoznamka,, :D Ale nie je to super nápad ako napísať zoznam stálych prispievajúcich z ich vekom, bydliskom, zdravotným problémov atď podľa mňa nie zlé ale....ALE ČISTO TEN ZOZNAM :) To len na margo výhrad k pánovi d. a tým, že je schizofrenik - za niektoré odpovede nemôže ani on sám. Tak len toľko.

Ináč späť k téme strata skutočného priateľa je taká silná, že doslova človeka zabíja,takže opatrne.

katus

Tak idem na to aj ja zase opat

Vyhlasuje sa konkurz na OZAJSTNU kamaratku
(kto si precita par mojich riadkov iste pochopi),
ktora by mala byt z okolia ZA, vek okolo 30 rockov.
Dieta alebo priatel.....nie je prekazkou :)

Moj kontakt k.komackova@gmail.com

katus

Mimulus tak to ti vela z mas moze len tisko zavidiet ale je to skvele mat takeho niekoho pri sebe. Lebo skutocne priatelstvo nie je len podanie ruk a povrchmy usmev. Vaz si ich. :)

hidden...

Skúsim to aj ja. Som dievča, o chvíľku mám 26 rokov, hľadám kamošku z PP, s ktorou môžem tráviť voľný čas - prechádzky, bicykel atď. A asi mám sociálnu fóbiu, len upozorňujem, ale pokúsim sa premôcť :D glassfullofwater87@gmail.com

Mimulus

Lenže toto je téma o kamarátoch nie? A áno viem čo je skutočné priateľstvo a áno VIEM na 1000 percent že sa môžem na nich spoľahnúť! Ale pekná téma súhlasím :)

katus

Ved aj ja mam vela znamych a kamaratov ci kaamaratiek ale povech na kolko z nich sa mozes naozaj spolahnut alebo oni na teba???? Vies s istotou povedat povedzme ze by sa tebe nieco stalo a ti kamarati by sa dokazali postarat napriklad o tvoje dieta ktore by uz nikoho ineho nemalo???? A ci by si to aj ty bola ochotna irobit pre niekoho???? Tak o tomto su skutocne priatelstva a nie iba hra na nieco,ze ahoj ako sa mas...
Ale tento priklad je asi ten najextremnejsi aky moze byt.