Nemáš kamarátov, nemáš s kým von? - mám nápad !

Príspevok v téme: Nemáš kamarátov, nemáš s kým von? - mám nápad !
jahodka123

Čaute. Vela z vás sa tu sťažuje, že nemá priatelov, nemá ísť s kým von, komu sa vyrozprávať a pod. Je mi lúto ludí, ktorí sa nemajú na koho obrátiť alebo s kým tráviť volný čas. Tak ma napadlo, že by sem mohol napísať každý, kto je sám a aby pridal aj mesto, odkial je + nejaké stručné info o sebe (záluby a pod). Možno sa tu podarí naviazať nové kamarátstva a ak sa pošťastí, aj vzťahy :) Nechcem tu robiť nejakú zoznamku, len ma mrzí, keď je niekto sám, pretože nikto si nezaslúži byť sám...

Maoam

jahodka123: odkial si prosim vycitala, ze si robim srandu? ja neviem, co s tebou je, ale ty za vsetkym vidis hned utok alebo nieco zlomyselne, uz sa uvedom

jahodka123

Maoam - ak máš s kým ísť von a na koho sa obrátiť, načo tu si? Nemusíš sem vôbec písať a robiť si z toho srandu.

Leela333 - Som písala, že keď niekto nechce vedieť, kto sa skrýva za jeho príspevkami, môže si vymyslieť nick a bude po probléme. Možností je vela. Horšie je, že niektorí ludia by sa možno aj zoznámili, ale majú problém s komunikáciou s inými. Ale nejako sa začať musí.

Chcela som len pomôcť, ale vždy sa nájde kretén, ktorý musí všetko pokaziť...

Leela333

Biela mačka síce večne niečo rieši, ale v poslednom čase aj keď vytvorí tému, ale nemá žiadnu odozvu, prestane to riešiť. Ale rozhodne je to u nej pokrok, aj keď rieši sem-tam blbosti, už to s ňou nie je také zlé.

jahodka123

2bodka - pravda, ale na takých forach su väčšinou samí úchyláci. Nehovorím, že aj tu by sa možno niečo také nenašlo, ale myslím, že v ovela menšom množstve :D

Btw - pokec neni zlý, len treba chodiť do iných miestností ako je zoznamka, pod perinkou, nezáväzne a podobné sračky :)

2bodka

Idealne by teda bolo keby adminovia zriadili novu kategoriu, kde bude zoznam ludi a ich profily a nech si to tam vyplni kazdy, kto sa tu chce mimo ineho aj zoznamit :)
Ale to uz potom naozaj neviem, naco je pokec a ine zoznamky na nete, ved ich je plna rit :)

jahodka123

Veď môžete si dať iný nick, ak sa hanbíte za svoje názory a príspevky :-O Alebo teda mail, prípadne nick na nejakej sociálnej sieti. Možností je vela. Ide o princíp....

Maoam

uz ked sa chcete kontaktovat, vsak si sem dajte vase e-mailove adresy

na fore je vzdy niekto niekomu sympaticky a tak sa bude moct ozvat sukromne na e-mail, kto bude mat zaujem

i ked samozrejme mozete cakat, ze vas budu obtazovat aj podivne individua

emalea25

Rada si tu čítam témy ohľadom vzťahov apod. a vieš že ma to napadalo už dávnejšie?? Tí všetci, čo nemajú priateľov, kamarátov, partnerov...veď aký jednoduchý recept, pokiaľ ste z okolia, mohli by ste spolu tráviť svoj volný čas...či?? Len vymyslieť, aby sa neodkryla identita pre celé Slovensko ako naznačil M25, toto ja celkom chápem....vy už na niečo prídete...