Ziarlivec

Príspevok v téme: Ziarlivec
iowa

Vedela som, ze je ziarlivy, ale teraz sa nastval na to, ze som sla s kamaratom na kofolu a hodil ignor. Je to normalne podla vas ??? Boli sme spolu vsetci traja, on siel domov a kamarat chcel ist este na kofcu, tak sme isli, asi polhodinka max. To je normalne chore, ci odomna to nebolo fer ? uz som zmagorena :-/

iowa

xxy

vtipne :D Mne volal kamarat ci nejdem na pivo, tak si mi udrel na strunu aj ty, nie je to tak ako to mozno vyznelo --)

iowa

:bodka :--D

Predtym,ako som si ta precitala,som mu uz napisala :D V zneni, ze nech je teda ignoracia ked si to zela a ze dobre vie ze sa nema na co stvat a dovidenia.

Ja som tiez svinka. Nenecham sa,ale myslim,ze ak by sa brutalne zatal, ze dnes sa neozve cely den,tak by to uz zakyvkalo so mnou...

A taktiez,ako pise xxy, dnes sa pije pivo a kludne pojdem s dalsim kamaratom na pivo,ak bude dlho otalat s kontaktom. len potom viem,ze to uz by asi neprezil,ked sa to dozvie.takze mozno kopem jamu vsetkemu ....... no bohvie co bude

Ale diky :bodka :) pekny dnicek ti prajem

2bodka

No byt na tvojom mieste s mojou povahou, napisem mu sms v zneni:
"Suhajko (dopln meno), bud sa dnes vidime, alebo idem zase s s Báčim (dopln meno) na kofolu. Mas dve moznosti, bud sa odrazis, alebo budes mat konecne dovod na ziarlenie.

:) ale to som ja, svina :)

iowa

:bodka velmi presne si to napisala, nemam vlastne dovod ho nakontaktovavat prva, omluva nie je preco a vysvetlenie si nepyta, neviem ci na to čaka, ale ked teda chce, mal by sa ozvat on.
Ta kofola, ver, ze sa mi tam nechcelo s nim byt, celu dobu som mu vravela, ze uz musim ist, nechcela som sa na neho vykaslat skratka ked on chcel ist, to je všetko...

xxy

Uvidime kedy... Podla mna caka on na mna. On si zrejme vobec neveri. Preto som na vazkach ci mu cosi napisat, nech vidi, ze nemam na haku ze je urazeny/dotknuty/alebo co to vlastne je...

2bodka

Jedna vec, ze je normalne, ze mu to vadi, druha vec je, ze riesit problem ignoraciou je detinske.
Takze co ti poradit? Ospravedlnenie? Niet sa preco. Vysvetlenie? Druha strana nema zaujem. Takze neviem, skus sa mu teda neozvat a pockat, kym sa ozve on. Potom mu povies, ze o nic neslo a nech sa nechova ako maly chlapec. Ak mu prekazalo, co sa stalo, mal ti o tom povedat.
Ja len zasnem ake zbytocne problemy si ludia dokazu vytvorit :D Inak s pripitym kamosom sa chcelo sediet na kofole viac ako ist domov a byt online s frajerom? :) To je zaujimave :)

iowa

xxy

Je to aj jeho kamarat... Povodne sme sa s nim stretnut nemali, ale stretli sme ho ( + predtym mi volal). Tak jedine mal dovod ziarlit na ten telefonat. To, ze ma paranoje, ze sme asi sa spolu bozkavali alebo co, tak to je jeho problem,nie? este hra urazeneho, nasrateho a bohvie co este