Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Cisarsky rez

Erika3002

A ja som si cítala aj ten posudok od lekárov tak ze to nie je len marketingový tah ale podla mna by sa to malo vyuzivat aj ako zdravotna pomocka :)

Erika3002

Rada som ti pomohla paplon s dierou s este malokto pozna ale je to super vychytavka :) moj drahy mi ho teraz ukradol lebo mu operovali koleno a musi tam mat ladove obklady tak mu teraz super bodol

katka012

Stihla som ho objednat ltt :) ale ten paplon s dierou mi velmi pomohol mala som ho aj v porodnici a lepsie sa mi spalo ked ze som bola po cisarskom dost ubolena a trvalo mi dlhsie kým som sa zotavila ale uz je dobre ale spavam s nim doteraz som si nan tak zvykla ze obycajny paplon uz nechcem :)

Erika3002

ak si si to dobre pozrela a poprezerala tak si obliecky urcite nasla ;) ak nie tak su tam treba pohladat su aj farebne aj jedno farebne aj biele vselijake :)

Erika3002

Ja som mesiac po sekcii a najviac mi pomohlo ranu vetrat aby sa nezapalila a tak a v tom mi velmi pomohol paplon s dierou ked ze som zimomrava a musim byt zakryta a vtedy este nebolo tak horuco tak aby sa mi rana nedusila skusila som paplon s dierou a rana sa v podstate vetrala aj v noci ked som spala a to mi pomohlo k rýchlejsiemu zahojeniu :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Cisarsky rez - Fórum - ZDRAVIE.sk