Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Infekcia/cysta

Príspevok v téme: Infekcia/cysta
mafi

zdravim... caka ma trhanie siestich zubov v celkovej anestezii koly infekcii lebo injekcie mi absolutne nezaberaju. mam pod uchom v krku hrcu cca 1 az 2 cm velku obcas bolesti na lavej strane hlavy piskanie v usiach zhorseny sluch na lavo kedze mi ta hrcka asi tlaci na bubienok a som uz pol roka strasne slaby zije sa mi tazko nechodievam von iba ak do obchodu alebo ked nieco musim vybavit dost sa trapim byva mi zle stiahnu sa mi zily pride zima zacnem sa potit a mam pocit ze kazdu chvilu to somnou klepne... doktor ma odbil... v nemocnici mi nikto neveri ze tam mam niejaku hrcu pritom ju citit az neuveritelne dobre niektory mi vravia ze si vymyslam a co vlastne hladam.... dokonca ma v nemocnici posielaju na psychiatriu... toto je sila .... psychicke problemi nemam no pomali uz prichadzaju aj tie kedze mi nechce nikto pomoct a ja pomali zdochinam... je mozne ze je to cysta a prave koly nej mam taketo prioblemi ako je ta slabost ? cysta od infekcie zubov..? je to uz pol roka a tak sa v tej hrcke mohlo nahromadit pekne vela bordelu ... inak som v zahranici a musim cakat kym sa mi tu urobia zuby lebo na svk nemam poistku... pojdem do anestezii vytiahnu mi zuby nakoniec sa pride nato ze som mal pravdu a budem musiet ist zase do anestezii koly vyoperovaniu tej hrce... toho sa bojim.. dokonca mi vsadial odmietaju urobit vysetrenie ten hrce... ja uz neviem uz asi len verit v to aby vsetko dopadlo dobre... ps mam 19 rokov

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Infekcia/cysta - Fórum - ZDRAVIE.sk