Ako sa zbaviť lienok?

Neva

Nám ani sieťky nepomohli, už ich dokonca aj rozožierajú, aby sa dostali dnu. V dvoch izbách aby som na leto menila znovu? A zas len na jednu sezonu? Drahý špás. Existuje na to spray?

eam

Hoci je téma založená dávno, je aktuálna aj dnes. Lienok je stále veľa. Mám plastové okná a keď otvorím to bez sieťky tak sú tam napchaté v každej štrbine, snáď aj 50, tak čo s nimi, len povysávať.

ojka

usb, ja si ako rozmaznanec nepripadám, ale momentálne sa viem vžiť do kože jesennch protilienkovcov, že prítomnosť toľkého kvanta lienok v miestnosti nie vždy je príjemná...

najneškodnejšie je asi fakt len niečo také sieťkoidné....

usb

Vy robite problemy kde niesu. Radsej budem mat 100 lienok v izbe ako 100 pavukov ci srsnov.
Kupit sietky na okna a mate po probleme. NIektore ani von nechodte lebo uz vam vsetko na prirode vadi. Rozmaznanci jedni.

mankooooo88

Tie nakazene mile tvory....vten den jak som si robil sietku som mal okolo okna asi 40-50lienok....povisavwl som ich niektora mi sadla aj na ruku,,,,, zbavil som sa ich....no na vecer mam nejaku alergiu a cele ruky vyrazky zvrby ma to a bevizera to najrajsie ,,,,, od toho dna vidim lienku .NORMALNE OKAMZITE ROSSLAPNEM NA SRACKU.

Martusko11

Aj my mame hrozne vela lienok a stale sa tlacia dnu. Jedna dve je v pohodke ale nie na desiatky. Aj mne sa uz hnusia, hmyz je hmyz.

Deria

A kde ich je trilion, kde zijes? Ano, vsetko vynicit je to najjednoduchsie, ach jaj, tak ich radsej vynicis, nez dat sietku na okno. Okrem toho, lienky su uzitocne.

nemam rad :/

viac ako polka zvas hovori ze lienky su mile tvori ,no keby ste ich mali cca trilion tak by vam mile neprisli :(. Ale moje otazka je ci neni na nich neni nejaky postrek

Deria

Existuju sietky na okna uz v ramoch nasadene a tie su aj drahsie. Mne zatial uz niekolko rokov sluzia perfektne tie obycajne, ktore si nalepi kazdy sam na ram okna. Uz sa mi stalo, ze pri vysokých teplotách v lete sa zacali na urcitych miestach odlepovat. Teraz uz viem, ze ked sa pred nalepenim ram dobre vycisti, teda odmasti a ked sa lep.paska a sietka nalepia poriadne a nie slompacky, drzi mi to super.:) Za cele leto nevidim ani jeden hmyz v byte. A to mam okolo samu prirodu.