Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Studené nohy

rulik

milan33, bol to čiastočne dobrý smer, nebude to ale ten Rayn.fen., ale s tým súvisejúca reumatická artritída, v mojom prípade skôr diagnostikovaná Dna=choroba kĺbov a možno s tým spojený horší krvný obeh tenkých ciev spôsobuje horšie prekrvenie dolných končatín, konkrétne prstov, zatiaľ sa to prejavuje len pocitom chladu, možno neskôr ten chlad naozaj príde, skúsim sa držať odporúčanej stravy a zvýšiť pohyb a uvidíme, čo to spraví
v každom prípade dík

hanka9

Co ma napada, je na centralne prekrvenie - zlepsenie hloh, imelo

periferne - zlepsenie = arnika, lipkavec marinkovy

P.s- cez den treba popijat rozmarin (nie vela!!) , vecer si vymocit nohy v lavori so znesitelnou teplou vodou, pridat sol, doba 5-10 min., tepla voda sa moze pri vychladnuti dolievat )

rulik

@irén tak ako píšeš,ja mám ten pocit napr. pri sledovaní TV, mám nohy zakryté dekou a pocit chladu tam je, siahnem si na nohy a sú teplé, dík, že si popísala svoje pokusy, chcel som si kúpiť tú vaničku či to nepomôže, ale to by bola asi zbytočná investícia,
dal som si urobiť iridovyšetrenie a tam mi tiež povedali,že mám nejaký slabší lymfatický systém, som pravidelný darca krvi takže hustú ju mať nemôžem, naviac občas mi tečie aj z nosa
skúsim vygoogliť niečo o lymfatickom systéme či to nepomôže

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Studené nohy - Fórum - ZDRAVIE.sk