Velmi makke a lamave nehty az sa prehybaju

Príspevok v téme: Velmi makke a lamave nehty az sa prehybaju
Helus

Dobry den,mam taky problem,mam velmi makke a lamave nehty,az sa mi prehybaju.Staci,ked idem vytiahnut nieco z kabelky,tak sa uplne prehnu,a hned sa zboku odstiepia.som chudokrvna,asi to bude aj s tym suvisiet.Pouzivam spevnovace,ale aj tak sa mi stiepia.Neviete mi poradit,co s tym.Vyzeraju,ako keby boli okusane,ani nestihnu narast,a uz su odstiepene.Pouzivam na upravu sklenene pilniky.Pilnik mam stale pri sebe v penazenke,lebo neni den,ze by som ho nepouzila na upravu zalomeneho nehtu.

simka111

pomáha aj potieranie olejom, dôležite je používanie rukavíc pri práci s prípravkami, ktoré ničia nechty

modracik

Chybaju Vam mineralne latky.V nasej strave ich tazko najdete, ak aj, tak velmi malo,takze je potrebne ich doplnat kvalitnym prirodnym doplnkom vyzivy.Nazov mozem len cez meil, nakolko by sa-podla podmienok fora- tu nemali uvadzat.Klikni na modracik,ak mas zaujem.

Teresita

Ahoj. v casopisoch som citala, ze na lamane nechty pomaha, ked si prekrojis citron na polovicu vryjes tam nechty asi na minutu. Aj ja mam problem so stiepanim nechtov. Este som to neskusala takze neviem ci to bude fungovat.