co mam robit? :(((

Príspevok v téme: co mam robit? :(((
lucia304628

viem ze sa to sem nehodi ale dopocula som sa ze tu najlepsie poradia aj ked sa nejedna o zdravie.mam problem.stratila som kluce ,ale hambila som sa to povedat tak som zaklamala a povedala som ze mi ich niekto hodil do vody.povedala som aj ze spoluziacke hodilli tam novy telefon s kabelkou.spoluziackina mama sla za mamou len tak pokecat a mama sa jej asi len tak opytala ze co hovori na to ze stratila novy telefon a tak.a samozrejeme spoluziackina mama urcite pozerala ako puk ze vsak ziadny novy telefon nema.takto to vyzera ako drobne klamstvo ale bol to vazne horor.ked som sla za mamou do prace tak ma tam zbila ako hada a povedala ze mi kluce nepozicia ani neda spravit.a to co povie dodrzi ako vzdy.za hodinu bude doma tak jej budem musiet otvorit pretoze ako som spominala tak mam jej lkuce ja.ako mam zareagovat? moja mama je taka ze ked am prilezitost tak ma aj zabije :( nie raz sa mi stalo ze ma tak zbila ze som mala krvave skrabance po tvari a tak a to len za taketo drobne klamstva.je mi az zle pomysliet co spravi ked jej otvorim branu.co jej mam povedat? prosim poradte uz neviem co mam robit.som premyslala ze uteciem z domu ale to by bola blbost...:((

emkkka

Lucia skus sa zamyslieť na d sebou, či nie si moc nezodpovedná, ved pochop mamu, že sa bojí, niekto nájde kluče, vykradne vas, musí menit zámok - stojí to peniaze na ktoré musí ona robiť....
možno si fakt lahostajná k týmo veciam
aj ked bitku od mamy tiež neschvalujem.
Musíš sa zmeniť! Povedz jej že odbrigáduješ peniaze na nový zámok čo si pokazila, musíš sama napraviť, verím že si nabudúce budeš dávať lepší pozor! A že lož má krátke nohy si sa mohla aj teraz sama presvedčiť. Ak máš nejaký problém, rieš ho hneď ale nie klamstvom. Ak ho nevyrioešiš hned bude to pre teba akoby snehová gula, ktorú musíš stále tlačiť pred sebou a stále sa bude zväčšovať (na neriešený problém sa ti budú pribalovať dalsie a dalsie)

lucia304628

idem skusit "akoze spim" .. nic ine mi nezostava..ked sa najblizsie dostanem na net tak vam napisem ako to dopadlo..ale ked do 30 dni neodpisem tak to je vazne :-/

lucia304628

idem skusit "akoze spim" .. nic ine mi nezostava..ked sa najblizsie dostanem na net tak vam napisem ako to dopadlo..ale ked do 30 dni neodpisem tak to je vazne :-/

lucia304628

noo ked som na 1.aprila stratila mobil som si myslela ze ma zabiju ale bratranec ma obranil..ten tam nastastie bol :( ale doma mi vynadali do vsetkeho ale nastastie ma nezbili..ani den ani dva dni potom..ale za kluce ma urcite zdemoluju..aaach boze :( kebyze uteciem tak uz mozem zabudnut na navrat domov.by ma zabili

cicška

a keby si sla k nejakej kamaratke a poprosila jej mamku nech to skusi prebrat s tou tvojou?ale to by ta potom asi uz fakt zabili :((

lucia304628

BABKA JE S NIMI ZA JEDNO. by ma poslala domov :( to ma napadlo tiez ze by som mohla ist k nej ale ked jej poviem preco som sla k nej tak je poviem ze ma isli zbit.poto msa spyta preco ma chceli zbyt a ja poviem pretoze som klamala ze som nestratila kluce ale pri tom som ich stratila a posle ma domov :( a doma ma bude cakat uz len bitka za to co som di dovolila ist k babke..