co mam robit? :(((

Príspevok v téme: co mam robit? :(((
lucia304628

viem ze sa to sem nehodi ale dopocula som sa ze tu najlepsie poradia aj ked sa nejedna o zdravie.mam problem.stratila som kluce ,ale hambila som sa to povedat tak som zaklamala a povedala som ze mi ich niekto hodil do vody.povedala som aj ze spoluziacke hodilli tam novy telefon s kabelkou.spoluziackina mama sla za mamou len tak pokecat a mama sa jej asi len tak opytala ze co hovori na to ze stratila novy telefon a tak.a samozrejeme spoluziackina mama urcite pozerala ako puk ze vsak ziadny novy telefon nema.takto to vyzera ako drobne klamstvo ale bol to vazne horor.ked som sla za mamou do prace tak ma tam zbila ako hada a povedala ze mi kluce nepozicia ani neda spravit.a to co povie dodrzi ako vzdy.za hodinu bude doma tak jej budem musiet otvorit pretoze ako som spominala tak mam jej lkuce ja.ako mam zareagovat? moja mama je taka ze ked am prilezitost tak ma aj zabije :( nie raz sa mi stalo ze ma tak zbila ze som mala krvave skrabance po tvari a tak a to len za taketo drobne klamstva.je mi az zle pomysliet co spravi ked jej otvorim branu.co jej mam povedat? prosim poradte uz neviem co mam robit.som premyslala ze uteciem z domu ale to by bola blbost...:((

lucia304628

no a zajtra maju obaja volno..ked sa zobudim tak ma zderu.ale oni by sa neobtazovali ze jaa spim.ma chytia za vlasy a k veci. to im je jedno ci spim alebo ne :-/

ethel

..:-(( a keby si si teraz akože lahla a akože spíš? to by ťa zobudili? Mne je z toho do plaču.....ako ti pomôcť

lucia304628

mne uz asi neni pomoci.otec dojde hned za moment.mama 21:20 ..a obidvaja dokopy ked ma zderu :-/.. no mam sa ja dobre :( oni su normalne mili len ked spravim bars co..tak ma za to trestaju bitkou.

ethel

mne je zle z tej predstavy,že teraz niekto niekoho bije:-(((( to je teror:-(((chúďatko :-((((ako jej pomôcť????

lucia304628

mam 2 nevlastne sestry.a aj ked pracuju nemusia si to vybit na mne.kolko rodicov pracuje a k svojmu dietatu su maximalne mili..

milli

Lucia, tvoji rodicia obaja pracuju, ze? Maju asi veva starosti, preto su mozno "trochu" nervozni...
Nezavidim ti. Mas aj surodencov?

lucia304628

uz otec ide..boze mooooj ten ma zdemoluje este viac ako mama :((( so mnou je uz amen. vazne ze uz len troska :(