Pôrod

arriva

M25, už si rodila? Závidieť tím čo rodili cisárskym? A čo také? Pôrod je prirodzená vec, do max šiestich tyzdnov si v poriadku. A potrebujes snáď sex každý deň, nevydrzis bez toho ?

arriva

To vôbec nie je pravda že u každej ženy je to po pôrode tam dole pre muža "iné". Niektoré možno majú problémy.

katka56

cisársky rez je riadna operácia, avšak oproti tomu čo všetko sa môže stať pri normálnom pôrode, by som si ho vybrala aj ja...a navyše každý chlap povie, že to inak cíti tam dolu ak žena rodila normálnym spôsobom

TARA_

Asi viem o com hovorim a viem, co som citila, ked som videla ako spolubyvajuca prisla z porodnej saly, posadila sa na postel a prilozila si dieta k prsniku, co ja som sa nemohla ani pohnut! A zavist som myslela samozrejme v ".
Ja som musela prosit neochotne sestricky, aby mi pomohli dieta prilozit. A navyse mi davali oblbovaky, aby som necitila bolest, takze som sa citila ako debil. Takze tym padom mozem povedat, ze to v podstate vobec nebolelo, lebo lieky boli silne!
Ale ja som z tych zien, ktore chcu v prvom rade to najlepsie pre dieta, preto bolo pre mna dolezite, aby som mohla byt so svojim dietatom neustale od porodu a dieta kojila. A preto je dolezity kontakt prve hodiny po porode! Navyse zeny po CR nie su schopne sa o dieta postarat, preto ho nemaju u seba ako zeny rodiace normalne. No kazdy mame ine priority!
Nechcem ta nijako urazit, respektujem tvoj nazor, aj ked si nerodila, ale prosim respektuj aj ty moj!

M 25

tak ja v tom vidím ovela viac výhod, ako klasický pôrod, už len čo sa sexuálneho života týka ..
moja sesternica rodila cisárskym, všetko bolo uplne skvelé.jazvu jej ani nevidno. mohla mať sex bez problémov, či fyzických, či psychických.
ten čas na zotavenie prejde velmi rýchlo, takže žiadna závisť na iné maminky, čo rodili normálne nie je na mieste. ony možno závidia práve tým, čo rodili cisárskym..
dúfam, že ked ja raz budem rodiť(čo sa síce nechystám), tak si chcem vybrať cisársky.

TARA_

Ja som bola v nemocnici tusim 4 dni, ale to som sa dohodla s doktorom. Je to proste operacia, zasivaju ti 7 vrstiev a preto je to urcite horsie ako klasicky porod. Ked som videla spolubyvajuce po normalnom porode, tak som im ticho zavidela :( Mohli sa hybat, starat o dieta, prikladat ho k prsniku ... Co by som za to dala, keby rodim normalne. Urcite existuju baby, ktore ho uprednostnuju, ale ja v nom ziadnu vyhodu nevidim :(