Diamant v zube

Rosa37

Ahojte ja sa chcem opýtať momentálne mam fixný strojček na zuboch a ked sa to lepí tým, že či to nejako po čase neodpadne alebo ked si to chcem dať dolu že či sa to dá normálne odlepiť :) .. Ďakujem :)

Renata 21

Ja mám už swarovského kamienok na zube pól roka a v pohode drží. Lepila mi ho baba v Petržalke, ale robia to i v nechtových salónoch, alebo u zubára.
www.christio.sk - je toveľmi milá a šikovná baba.

simiki

Ahojte, ja mam swarovkeho krystal skoro 2 roky a drzi mi to vyborne, mne to robila zubarka v Prievidzi a mozem len doporucit. no doporucujem zvazit rozhodnutie slecnam ktore maju krive a zlte zuby. kamienok im to len zvyrazni co menusi ziadne plus.

bibba

no videla som to na jednej babe ktora mala zlte zuby a bolo to priserne, najskor si spravte pekne zuby a potom si davajte kamienky. ale ako xcete.

Kajsa18

Ahojte.Prosim vas vie mi niekto poradit kde v okoli PE,TO,BN robia diamantiky na zub?Lebo dnes mi to odpadlo a potrebovala by som si to dat znovu naspat.Dakujem,piste prosim na e-mail KAJSA18@azet.sk

mnamka257

ja si to tiez chcem dat...podla mna to je neskodne, lebo to ma aj moja zubarka-a hadam by si nedavala na zuba nieco, co jej ich znici-ved je zubarka-a zuby su vlastne jej reklama:))

beki

Diamant na zube mam uz viac ako polroka.. lepi sa to specialnym lepidlom ako fixny strojcek na zuby.. nic sa tym nenici..je to absolutne neskodne..a velmi pekne :) oodporucam.. len dajte pozor na aku hranu na zube si to date lebo to moze odpadnut uz po par tyzdnoch..poradte sa zo zubarkou