Diamant v zube

lucka

caute ludia mne ten kamen vydrzal 9mesiacov ked som si to davala robit vyslo ma to 450sk .a nenici to vobec zuby ani neviete ze ho tam mate a neviete kde to robia nahodou v ba?

ciernaperla3

ja mam tie nastroje s ktorymi sa to robi (uv svetlo, gel-lepidlo, diamantiky...) doma, aj diamantiky mam (swarovski)vydrzi mi to cca mesiac aj nieco... ak sa dohodneme spravim vam to :)
kto by mal zaujem tak 0904983584

jojo68

ja som to mala tiez 3x :D prvykrat hodinu druhykrat 2 :D a tretikrat den a pol nedrzalo mi to vzdala som to :( ale chcem zas :/

vanesa...

caute ja som to uz mala 3 krat.prvy krat som si to dala robit pred 4.r.a vydrzalo mi to 2,5roka.ten co som mala na posledy uz mi tak dlho nevydrzal asi bolo zle lepidlo a stalo ma to 1000sk.ale to zalezi asi aj kde a kto vam to robi.ale vyzera to super.

lusika023

Ahojte...ja som si to dala robit dnes a stalo ma to 450Sk a kamienok bol od svarovskeho takze v poho a vydrzi to okolo 8-12 mesiacov (a zub sa vobec neposkodi)

maaajka

mne sa to tiez strasne páci ten kamienok, ale ani neviem, kde to robia a aká je tam tá cena? viem ze je to s diamantom aj desattisícky ale od..?