Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Opálenie!

Príspevok v téme: Opálenie!
julia5566

Ahojte. Celkom stručne som biela ako smrť, tuším že ešte aj belšia. Mám veľa znamienok. Nie až moc veľa ale tak dosť. Akú formu opálenia mám zvoliť?
-Samoopalováky ?
-Solárium ?
-Počkať si do leta na slnko ?
-Alebo to permanentné nastriekanie farby na telo?

Ďakujem za rady, skúsenosti, odpoveďe :)

parlamentka

Jednoznacne kvalitny samoopalovaci krem. Fake Bake je dobry, ale dosť drahy. Ja pouzivam He-Shi, je lacnejsi, lahsie sa nanasa a vysledok paradny.

zuzi74

julia, ak chces lacnejsie, tak potom len pripravky z drogerie...fake bake nie je z tych najlacnejsich...
inak ja ked som sa zacala natierat s fake bake, bola som este mierne opalena zo slnka po dovolenke a farba po kreme mi chytala pekne dohneda, ale po vyblednuti pokozky z opalenia slnkom mi zacal krem chytat viac do oranzova...podla mna zalezi aj na type pokozky...

julia5566

peta_volka: a ktorý z tých produktov fake bake si mám kúpiť ? keďže je ich tam dosť tak sa nevyznám. A niečo na telo aj na tvár a nie moc drahé. :D .. A aby som bola tak citlivo bronzová a nie oranžová

peta_volka

Určite ti v tvojom pripade odporučam použiť Fake Bake kozmetiku. Ak si fototyp pokožky 1 a si fakt bledá určite nemôžeš používať už i tak škodlivé solárium. Slniečko ti bronzový odtieň asi nedodá, max. tak ružový :) Kvalitné samoopaľovacie krémy fungujú na bronzových pigmentoch v nich obsiahnutých, ktoré sa vstrebávajú do hlbších vrstiev epidermy a tým pokožke dodávajú opálenú farbu. Sú na prírodnej báze, takže škodlivosť je určite menšia ako pri pôsobení UV žiarenia. Čo sa týka zvýšeného množstva betakaroténu, z toho môžeš byť celkom neprirodzene oranžová, takže by som neriskovala :)
S Fake Bake mám veľmi dobré skúsenosti a pravidelne ich produkty i používam. na nete je kopec info: fakebake.sk atď...

Lulita

ak si taka od prirody zbytocne sa trapit nezdravym solariom z ktoreho pokozka aj tak nikdy nebude ako prave opalenie zo slnka, ci samoopalovacimi kremmai, ktore na tebe budu vyzerat neprirodzene, skus zacat jest betakaroten dodava pokozke farbu aj viac zeleza v krkvi robi pokozku vyraznejsou

*iskierka

julia a si si ista, ze to chces riesit opalovakmi alebo solarkom? ved bleda pokozka je tak krasna :) navyse onedlho pride zima, nosia sa aj tak dohorukavove veci, cize svietit moze teraz akurat iba tvoja bleda tvaricka, a to by som riesila zatial nejakou jemnou ruzovou farbou na licka a hotovo :) naco sa kvoli blbým poznámkam niektorých ludi trapit :)

zuzi74

urcite vsetky rovnake nie su...treba vybrat kvalitny...
ja som pouzivala chvilu fakebake, ktory si na fore vela dievcat vychvalovalo, no mne spinil pradlo...
skus si vygooglit ten fakebake a pochvaluju si aj xen tan, myslim, ze tak sa vola...

julia5566

zuzi74: A nepoznáš nejaký dobrý samoopalovák ? či všetky sú rovnaké ?? a ide tu len o to rozotretie ??

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Opálenie! - Fórum - ZDRAVIE.sk