Neprijemne pocity

Príspevok v téme: Neprijemne pocity
sally 26

Ahojte,

chcem sa spytat ci je tu niekto podobny. Mam asi uz 4 roky neprijemne pocity, ked mam ist napr. do skoly alebo do obchodu- je mi na zvracanie a bojim sa ze odpadnem. Bola som aj u psychiatricky, ktora mi predpisala oxazepam, lenze ten je vraj navykovy, tak po istom case som presla na homeopatika napr. sedatif PC, Persen- lenze teraz sa mi zda, akoby sa mi to zhorsovalo. Bojim sa niekomu s tym zdoverit, ani moj priatel to nevie. Viete mi niekto poradit ci mavate podobne stavy. diki

kayla56

ja som to sama este stale celkom neprekonala, je to beh na dlhe trate.. bola som u psychologicky co mi trosku pomohlo a brala som aj nejake lieky proti uzkosti ale nechcela som byt cely zivot zavisla na liekoch tak som potom uz len brala nejake ukludnovaky ako neurol alebo lexaurin ked to bolo fakt ze zle... no teraz mam chvalabohu takychto stavov coraz menej a nie su take intenzivne.. hlavne to treba pochopit preco sa to deje, mysliet pozitivne, sportovat, napriek strachu sa prekonat a ist medzi ludi a tak dalej.. lebo pokial budes len zatvorena doma a budes tlacit do seba nejake lieky myslim ze sa daleko nepohnes.. to je moj osobny nazor, ale kazdy clovek je iny .. ale ak naozaj nevies co s tym , skus vyhladat psychologa alebo psychiatra ..myslim ze tym nic nestratis.. :) prajem vela stastia v prekonavani tejto mrchy

kayla56

veru, je to psychika... mne sa to tiez stavalo a aj stava ale uz chvalabohu nie v takych castych intervaloch,je to velmi neprijemne ale ak to nevies prekonat,treba vyhladat odbornu pomoc. tiez soom mala z toho na zaciatku velky strach, ale mala by si sa s tym niekomu zdoverit, bude ti omnoho lepsie

Magy

kazdopadne riesit s odbornou pomocou a neskryvat to, netrpiet potichu. tym sa tvoj stav bude len zhorsovat. a priatel by to mal vediet prvy, pretoze on je prva osoba, ktora ti doveruje, ktorej doverujes ty (alebo nie??) a od ktorej budes potrebovat podporu!