Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dôchodok - z Čiech

Príspevok v téme: Dôchodok - z Čiech
megynka....

Dobrý den chcela by som sa iba informovat moja mama volakedy pracovala dva roky v čechách v Tamvalde v cvernovke ešte volakedy za slobodna potom išla na materskú mala tri deti ,potom pracovala asi tri roky u nás v cukrovari neskôr nepracovala nikde kvoli chorobe asi po pädesiatke išla na na invalidný dôchodok teraz dostáva dôchodok 190 eur nemala by dostávat aj niečo z čiech ked tam pracovala ,alebo sa to už netýka toho mohli by ste mi poradit či sa mám o to informovat ,alebo to je paséé ked to bolo ešte v 1958 dakujem za informáciu

ghij

Nie nemala by dostavat nič z Čr ale mala by tu dobu mať zhodnotenu, ešte pri invalidnom, ak si tu dobu vtedy uviedla

meginka....

Prepáčte ale omylom som to dala do tejto témy chcela som to dat do"" nesúvisí so zdravím "" ale ked môžete poradte mi dakujem

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dôchodok - z Čiech - Fórum - ZDRAVIE.sk