Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Má niekto podobný problém?

Príspevok v téme: Má niekto podobný problém?
Trisha123

ahojte....som s priatelom uz 4 roky, každý býva este s rodičmi. On studuje a ja pracujem. Môj problém spočíva v tom,že stále mame sex iba u mna doma...u nich len niekedy ak raz do mesiaca ani nie...aj to ked nema nikoho doma. On ma este izbu s bratom. Vadí mi to...no neda sa to zatial nijak zmenit. Co by ste mi poradili?..hm?..dík.

balonik29

dobre je to tvoj prvý vzťah a sex máte len u teba. aký je v tom problém? napríklad ja som na strednej bol 3 roky s babou a sex sme mali stále len u mňa. ani raz u nej. mal som kvôli tomu kričať ako mi to vadí a písať na fóra? čo ti vlastne vadí? celý tvoj problém je v tvojej hlave...

Trisha123

balonik29-ano je to moj prvý vážny vzťah, asi preto sa pýtam, ci to je normálne. Kebyze mam za sebou viac vzťahov, tak to tu nerozoberam a viem ako veci chodia!..aj ty sa drž.

balonik29

@Trisha123 teraz, keď vidím, že existujú aj také blbky ako si ty som rád, že moja je normálna. má svoje nedostatky, ale aspoň je oveľa normálnejšia než si ty...uvedom si aké primitívne sú tvoje témy a tvoje myslenie...málo chalanov by malo na teba nervy...dúfam, že toto je tvoj prvý vzťah a že sa časom tvoj zdravotný stav zlepší...prajem ti skoré uzdravenie a drž sa!

Trisha123

väčšina z vás nepochopila o čo tu slo!!!....a balonik29 asi nikoho nemas, co?...nečudujem sa, asi ty si usiel z psychiatrie!...

balonik29

@Trisha123 ja by som ti poradil psychiatra...ináč obdivujem toho chalana, že má nervy na takú blbku ako si ty čo rieši p**oviny...mal by ti dať pár faciek aby si sa uvedomila...

jahodka123

Hm, tak ludí serú ozaj niekedy poriadne hlúposti. Ak chceš zmenu prostredia, skúste to v aute, prenajmite si izbu v hotely alebo skúste trošku adrenalínu a šuchnite si vo výťahu. Sama si priznala, že má izbu ešte aj s bratom, tak to hádam nechceš robiť pred ním, nie? Asi sa nevie doma uvolniť, keď vie, že vás môže byť počuť. Buď rada, že máte vôbec kde, pretože veľa mladých ludí nemá vôbec kde...

milli11

Dadula, presne tak ako vravis.

Ja len doplnim, ze nech je rada, ze ma vobec s kym mat ten sex. Lebo mnohi, co sme tu, to stastie nemame.

Ale musim uznat, je obcas je fakt tazke, dostat z bytu/domu rodinnych prislusnikov. A mat prazdny byt/dom len pre seba.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Má niekto podobný problém? - Fórum - ZDRAVIE.sk