Bez vzťahu

Príspevok v téme: Bez vzťahu
Fetik

Zdravím , mám takýto problém .Už pár rokov som bez vzťahu. Neviem či je chyba vo mne alebo v mojom výzore. Neviem čo si mám myslieť,lebo mal som pár nápadničok , no všetky som odmietol , pretože som nebol pripravený mať vzťah. A teraz keď si chcem nájsť tak to nejde. Je pravda že dotoho nedávam maximum , medzi cudzích ludí chodím málokedy. Citím sa sám a bezcenný aj keď mám dobrých kamarátov a milujúcu rodinku. Mám byť viac otvorený alebo mám sa všade trepať ? Viem , trápny prispevok , ale nevydržal som :D

prowler

ne neviem si com skaredy :D 168/75 zamestnany som v oblasti financnictva :) zaujmov mam mnoho, momentalne hlavne sport, ale rad chodim do prirody...

pomaranc99

@prowler a ako vyzeras? si skaredy? ake mas zamestnanie a zaujmy? je plno bab, ktore su same a velmi by chceli vztah - niekedy mam dokonca pocit, ze z hocikym :D

prowler

pripajam sa :) ja mam skoro 28 a som bez vztahu stale, este som nikdy vztah nemal... kazdy hovori, ze vsetko ma svoj cas a ze raz to pride, mne tie slove pripadaju ako klise... a svojim sposobom som uz aj rezignoval na nieco take ako laska a tak ked som minule zbadal spoluziaka zo zakladnej skoly,ktory nevynikal ani prospechom ani spravanim, prvotriedny kriminalnik (3apol roka sedel natvrdo) a on ma frajerku ma napadla otazka, co som ja za hovado bol v minulom zivote :D ked teraz o mna nezavadi ani figurina vo vyklade ... az mam pocit, ze by som si neskrtol ani v zenskej väznici...

pomaranc99

@milli11 a co si im povedala, ked si ich chcela pozvat? ja osobne odmietnem velmi malo bab ktore ma dakam pozvu :) ked ju odmietnem tak je to nieco zasadne co mi na nej vadi...

beskyd

fuha, tazko povedat, ja som taketo veci neriesil vyse 8 rokov a este zijem, zas na druhej strane poznam okolo seba par ludi co su v paroch a bohvieaka idylka to neni, malicherne hadky o blbostiach, sebapresadzovanie, ohovaranie, vyuzivacnost, vzajomna neucta ---> uplne bezne veci. ja ako cisty teoretik nad tym len krutim hlavou, maximalna nechapacka aky to ma vlastne pre tych ludi zmysel ale ak to ma takto vyzerat po rokoch tak status "vo vztahu" asi az taka vyhra nebude, alebo nebude to vyhra v mnohych pripadoch. hoci clovek je idealista a vie si vytvarat kadejake uzasne predstavy a pak to takto vyzera ako s tym tulavym psom pred zavretym masiarstvom pri vyklade:) ..ale treba si polozit aj otazku ku kvalite toho masa.. ci to nahodou nebude ako s tymi nasimi slavnymi hypermarketmi:)

milli11

Beskyd.

Mozno na zapadnom Slovensku je to take hrrr. Ale tu, na vychode nie su ludia az taki v strese pri nakupe darcekov. Fakt vacsina z nich vyzeraju, akoby si to uzivali. Ruka v ruku, usmevy, v pokoji vyberaju darceky, este popri tom maju cas aj pokecat, ked stretnu znameho.

A k tej druhej otazke.

Myslis si, ze sa pacis nejakemu chlapcovi, kruti sa okolo teba, venuje ti svoju pozornost. Myslis si, konecne niekto, kto ma zaujem a mozno pride aj rande, ale cakala som, ze to navrhne on, ako chlap .

A potom sa dozvies, medzi recou, od neho, ze ide v piatok von s inym dievcatom, ktore ho zavolalo, lebo ona musi ist kazdy piatok do baru, inak sa jej nepocita koniec tyzdna. :((( Ale ona musi rovno zavolat tohto chlapca, vraj nikto iny asi mat cas, aby s nou mohli ist. A on, ze dobre, pojde. A aj siel. :((( To uz bolo davnejsie, par tyzdnov dozadu, ale clovek si furt spomenie.

A ako dlho som ja cakala, kym on ma niekam pozve? Ani nehovorim. A furt nic. :((( Ja ked som volakedy skusala niekam pozvat chlapcov, furt bola odpoved nie, nie. Ina zena pozve raz a hned idu.

No nema ta z toho porazit?