Bez vzťahu

Príspevok v téme: Bez vzťahu
Fetik

Zdravím , mám takýto problém .Už pár rokov som bez vzťahu. Neviem či je chyba vo mne alebo v mojom výzore. Neviem čo si mám myslieť,lebo mal som pár nápadničok , no všetky som odmietol , pretože som nebol pripravený mať vzťah. A teraz keď si chcem nájsť tak to nejde. Je pravda že dotoho nedávam maximum , medzi cudzích ludí chodím málokedy. Citím sa sám a bezcenný aj keď mám dobrých kamarátov a milujúcu rodinku. Mám byť viac otvorený alebo mám sa všade trepať ? Viem , trápny prispevok , ale nevydržal som :D

beskyd

milli, co ti ja viem, mne tu ludia v zasade nepripadaju nejaki bohvieako stastni bezohladu na to ci su v pare alebo nie a uz vobec nie pred vianocami v tom zhone ked su vsetci nervozni, stresuju, nahanaju sa v tlacenici.. ...aby si splnili povinnost kupit daco co najrychlejsie vsetkym tym ludom ktorych maju niekde na nejakom zozname.. taku tu predvianocnu idylku by som si vedel predstavit kdesi kde je vacsi klud.. aj s tou zenou teda.. hmm.. tebe vadi ze si sama alebo ze sa citis ako outsider?:) nj, tulavy pes - pozorovatel, aspon clovek ziska viac nadhladu:)

sexicek

Su muzi, co sa radsej zoznamuju ako si uzivaju trvaly vztah, takze vlastne bud rad, ze ziaden nemas a mozes sa smelo a bez obav a vycitiek svedomia zoznamovat bars aj s dievcatami na celom Slovensku. A medzi nimi si urcite vyberies tu najkrajsiu a najlepsiu, ktorej sa zapacis a s ktorou si to nakoniec uzijes. Tak hura do toho ! :-)

Jefitto

Veľmi málo sa stáva, že sa z cudzich ľudí dajú dokopy dve osoby tak, aby to nebol smiešny vzťah, ale aby aj niečo vydržal...

milli11

beskyd,

suhlasim s tebou a doplnim, ze aj obdobie pred Vianocami tak posobia. Vidis stastne pariky, co nakupuju darceky, chodia ruka v ruke. A ty iba na nich pozeras a citis sa ako outsider. Akoby si zil mimo dimenzie, v nejakom inom svete a nemozes prekrocit tu hranicu.

Mozem to prirovnat k tulavemu psovi, co pozera cez vyklad do masiarstva. Tuzi po tom, ale dnu sa nemoze dostat.

beskyd

no veru, som si vsimol ze tato jesen je najblbsie rocne obdobie co sa tyka fungovania bez partnerky, clovek by sa presiel dakde v lese ponoreny do tych vsetkych jesennych farieb s niekym ruka v ruke, ani zima ani teplo, pohoda, ticho, len vona lesa, zeny, neha, objatia, dotyky...:P ostatne rocne obdobia su v tomto lepsie lebo neposkytuju tolko zmyslovych podnetov.

Fetik

Hihihi že nerastú chlpy , práve naopak , sú aj na hrudi :( :D .... Ja viem že mám čas , no bude to asi tým ,že skoro každý z mojho okolia ju má a často má podpichuju :)

xxy

mas 18 a par rokov si bez vztahu??? tak dobre som sa davno nezasmiala :D sak akoze chlape nechaj najskor nech ti chlpy narastu a potom hladaj frajerku